Пошук
Розклад
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Важливу роль в інтер’єрі грає колір. Від обраного кольору буде залежати, яка атмосфера буде в будинку і наскільки затишним буде інтер’єр.

При підборі кольору фарби для інтер’єру будинку потрібно врахувати цілий ряд особливостей: вплив на людини, значення, можливість поєднання з іншими обраними вами кольорами і звичайно асоціативний ряд, який він викликає. Як правило, більша частина людей фарбує свої стіни одним кольором. Але не потрібно зупинятися на найпростішому рішенні. Адже при комбінації різних кольорів і хорошою фантазії може вийти просто приголомшливий результат. Зараз актуальним серед ДизайнРу вважається тренд «3 фарби».

Як сказав знаменитий дизайнер Девід Моттершед: «Один колір сам по собі може бути привабливим, поєднання 2 кольорів може бути красивим, а правильне використання відразу 3 відтінків дозволяє домогтися особливої ​​вишуканості». Дивлячись на роботи майстра складно з цим не погодитися.

ТМ Kolorit йде в ногу з часом і пропонує урізноманітнити дизайн стін комбінованої фарбуванням. Якщо вас заінтригував цей тренд, ось кілька порад, які допоможуть у його застосуванні. І ось Вам пару наших рад у застосуванні цього тренда в своєму будинку.

Комбінація кольорів

При фарбуванні стін можна використовувати скільки завгодно кольорів. Головне, що б всі ці кольори добре поєднувалися між собою. Для початку фарбування стін, Вам потрібно визначитися з комбінацією кольорів.
Зараз дуже модно робити градієнтну фарбування, роблячи плавний перехід від більш темного до більш світлого відтінку або плавний перехід від одного кольору до іншого. Якщо Ви хочете зробити менш помітний перехід між кольорами, Вам потрібно підібрати близькі відтінки (наприклад, блакитний і м’ятний).
foto
Ще одним варіантом комбінації кольорів є зовсім різні, а іноді навіть контрастні кольори: салатовий і оранжевий, червоний і синій.
foto
Але яку б колірну гамму Ви б не обрали для своїх стін, Ви завжди зможете доповнити її білим кольором. Білий колір завжди додасть виразності і ефектності.

Оформлення приміщень

Під час фарбування стін не бійтеся експериментувати. Наприклад, можна пофарбувати одну стіну в рожевий колір з додаванням білих вставок, а іншу в сірий. Найпопулярнішим варіантом зараз є розподіл по горизонталі. В даному випадку одна частина стіни фарбується в один колір, а частина – в інший. Як правило, межа поділу проходить на рівні 2/3 від підлоги. Але іноді це поділ може проходити і під стелею.
foto
Якщо Вам потрібно візуально підняти стелю, тоді найкраще зупинити свій вибір на нейтральних кольорах. І пофарбувати нижню частину в темніший відтінок, а верхню – в світлий.
foto

Оформлення кімнат

Для фарбування кімнат підбір кольорів роблять залежно від призначення самої кімнати. Тренд сучасності «3 фарби» дуже добре підійде для ігрової або дитячої кімнати. Для дитячої, в якій живуть зовсім маленькі діти найкраще підібрати м’які кольори. Для дітей постарше можуть підійти яскраві кольори.
foto
Для оформлення спальні найкраще підійдуть спокійні кольори, які створять у спальні атмосферу спокою і затишку. А ось для фарбування їдальні або кухні відмінно підійдуть поєднання яскравих кольорів.
Дотримуючись таких простих порад, ви зможете додати колорит в свій інтер’єр і в своє життя.

Синергия трендов и традиций в готовых цветовых сетах «Ukraine. Home » от Kolorit и студии Makhnо.

Выберите свой цвет здесь