Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Способи нанесення візерунків

Однотонні лекала.

Це найпопулярніша техніка, тому що виконується вона легко і швидко. Малюнок наноситься за допомогою фарби одного кольору. Використовується для нанесення нескладних візерунків.

Барвисті лекала.

Для розпису стін застосовуються кілька кольорів. Готовий орнамент більш складний, що не монотонний. Для його виготовлення потрібно кілька видів шаблонів, які накладаються один на одного.

Об’ємні трафарети.

Лекала виготовляють зі спеціального матеріалу. Візерунок наноситься за допомогою шпаклівки. Остаточний малюнок виглядає об’ємним і має бархатисту поверхню.

Антитрафарети.

Лекала зафарбовуються не всередині, а зовні. Найчастіше цю техніку використовують для нанесення контурів тварин, рослин, геометричних фігур.
foto foto

Як вибрати місце для малюнка

У першу чергу звертайте увагу на «самотні» стіни, які хочеться чимось прикрасити. Візерунками можна також декорувати неохайні кути. За допомогою настінних малюнків легко замаскувати поширений недолік квартири – потожирові плями поруч із вимикачами та розетками.
foto
Не існує чітких порад щодо вибору зони для нанесення орнаменту: все залежить від інтер’єру та стилю вашого будинку, а ще від вашої фантазії. Наприклад, якщо ваша вітальня виконана в стилі хай-тек, малюнки у вигляді рослин, птахів і тварин будуть виглядати гармонійно.
Все, що вам потрібно – нанести пробний візерунок на шпалери або папір і прикласти до обраного місця. Головне – переконайтеся, що малюнок буде доречним.
foto

6 секретів ефектного малюнка

Уникайте дрібних деталей.

Їх важко фарбувати, через що малюнок виглядає неохайно.

Дотримуйтеся стилю.

Поширена помилка – поєднання метеликів із геометричними фігурами, дамаського орнаменту з квітами та деревами.

Вибирайте малюнок з великою кількістю ліній і перемичок.

Завдяки цьому ваш орнамент буде сприйматися як готова картина.

Фіксуйте трафарет за допомогою двостороннього скотча.

Прикладіть лекало до стіни і закріпіть його по центру. Не використовуйте будівельний скотч, інакше фарба буде наноситися по краях шаблону.

Виділяйте основні деталі візерунка.

Якщо цього не зробити, малюнок буде схожий на дешеве графіті. Пам’ятайте, лаконічність завжди в моді.

Вибирайте візерунок в залежності від площі кімнати.

Так, масивні орнаменти візуально зменшують простір, тому вони підходять для маленьких приміщень. Дрібні малюнки використовують, коли потрібно зробити кімнату більш просторою.
foto foto
Прикрасьте свою квартиру за допомогою настінних малюнків. Вам знадобляться фантазія, трохи терпіння і кілька лекал.
Стікер-тести