Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Одним з найважливіших елементів в дизайні будинку є стеля – це частина інтер’єру, ефектний вид якого гарантує успіх всієї композиції. Якщо раніше більшість людей по-старому віддавало перевагу нудним білим прямим конструкцій, то сьогодні все більшою популярністю користуються багаторівневі рішення з різноманітним декором і вбудованими світловими елементами. Оптимальним варіантом для створення стельових конструкцій будь-якої складності є гіпсокартон. Про нього і поговоримо.

Гіпсокартон як оздоблювальний матеріал

Цей матеріал простий у використанні, відмінно трансформується в конструкції будь-якої форми, починаючи від звичних однорівневих оформлень і закінчуючи абстрактними модерними рішеннями. Прихильники класики можуть оформити стелю в традиційний однорівневий варіант, а для креативних натур вмілі руки майстрів зможуть реалізувати будь-який з існуючих варіантів.
foto

Популярні конструкції з гіпсокартону:

  • Дворівневі – найпоширеніші варіанти, які вибирають за простоту створення, універсальність використання і безліч варіантів реалізації.
  • Трирівневі – більш складні в роботі стелі, але неймовірно ефектні при правильному виконанні.
  • Колони – максимально простий об’ємний елемент інтер’єру, який перетворює навіть найпростішу ідею і легко вписується в будь-яке дизайнерське рішення.
  • Арка – складний в проектуванні елемент, але його м’які лінії і плавні вигини роблять інтер’єр більш вишуканим і витонченим.
foto

Особливості багаторівневих конструкцій з гіпсокартону

Такий простий прийом, як стеля з двома рівнями, візуально розширює простір кімнати, робить її більш обтічної, а саме приміщення трансформує до невпізнання. Такі конструкції виглядають ефектно, красиво, а інтер’єр в цілому – шикарно і презентабельно.
Не важливо, який варіант ви виберете: плавні вигини або чіткі лінії, легкі вензелі або геометрично правильні конструкції. З такими конструкціями інтер’єр кімнати буде неймовірно красивим. Гра з декором і освітленням допоможе візуально зонувати кімнату або зробити акцент на бажаних предметах і деталях.
Багаторівневі стелі з гіпсокартону підійдуть для будь-якої кімнати:
  • Кухні – такі конструкції можуть візуально розширити занадто вузьку кімнату. Вони мають гарну вологостійкість, звукоізоляцією і вогнетривкої захистом;
  • Спальні – особливо популярні асиметричні форми, багатоярусні фризи, купола, медальйони, арки, колони. З таким дизайном ваша спальня буде неймовірно затишній;
  • Дитячої – ви зможете зобразити героїв різних мультфільмів, реалізувати космічний дизайн і будь-яку іншу фантазію вашої дитини;
  • Вітальні – використовуйте всі переваги світла, ділите кімнату на зони – і ваша вітальня буде затишною і стильною.
foto

А яка роль підсвічування?

У дизайнерському оформленні кімнати підсвічування частіше використовується не для вечірнього повноцінного освітлення, а для створення приємної атмосфери в приміщенні. Для цієї мети ідеальним рішенням будуть вбудовані точкові світлодіоди. Їх промені розсіяні і в міру яскраві, за рахунок чого досягається рівномірне і приємне для очей освітлення, а сам стеля виглядає більш глибоким і «ширяє».

Фарбування гіпсокартонних стель

Даний матеріал хороший тим, що його поверхня ідеально рівна. На такій основі прекрасно лежить будь-яка декоративне оздоблення, будь то штукатурка, шпалери, фарба. Гіпсокартон можна укладати зовні і всередині приміщень, в кімнатах з високою вологістю і навіть там, де висока ймовірність виникнення пожежі. А щоб догляд за стелею був максимально простий, необхідно правильно підбирати фарбу.
Фахівці рекомендують латексну фарбу «Legenda» від KOLORIT. Це стовідсотково матова фарба, яка за рахунок акрилатной основи прекрасно миється, довго залишається в первісному вигляді, а також підходить для поверхонь, включаючи раніше покритих водо-дисперсійними фарбами.
Відпустіть свою фантазію, експериментуйте з формами і квітами. І нехай ваш інтер’єр буде особливим.
Стікер-тести