Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Серед широкого спектру матеріалів для оздоблювальних робіт пальма першості по праву належить акриловим фарбам. Назва фарб пояснюється наявністю в їх складі акрилових смол. Популярність цього різновиду водоемульсійних фарб для будівництва забезпечують її фізико-хімічні характеристики і простота застосування.

Переваги використання акрилових фарб для оздоблювальних робіт

Акрилові фарби екологічно чисті, тобто при нанесенні або під час всього терміну експлуатації вони не виділяють токсичних речовин, з причини відсутності в їх складі розчинників органічного походження. Подібні інтер’єрні фарби майже не мають запаху, пожежобезпечні, легко лягають практично на будь-яку поверхню і неймовірно швидко сохнуть. Акрилові фарби досить еластичні, мають високу міцність і адгезію до оброблюваної поверхні. Після нанесення вони утворюють «дихаюче» покриття, яке прекрасно пропускає повітря, але залишається непроникним для води.
Не варто забувати про низьку газонепроніцаемость акрилових фарб. Ця властивість дозволяє забезпечити надійний захист армованому бетону від корозії. Дані фарби можна використовувати для лужних підстав (штукатурки), але роботи з нанесення рекомендується проводити не раніше, ніж через місяць після закінчення штукатурних робіт. Це пов’язано з тим, що процес затвердіння штукатурки досить тривалий і вимагає присутність вуглекислого газу.
Хоча акрилові фарби залишаються непроникні для водяної пари, їх застосування в будівлях з поганою гідроізоляцією фундаменту малоефективно. У даних цілях більше підійдуть силікатні або силіконові фарби.
Висока термостійкість акрилових фарб робить їх стійкими до серйозних перепадів температур, з часом вони не тріскаються при підвищеній вологості або зниженні температури, не тьмяніють і не вигоряють під впливом сонячних променів.

Особливості застосування акрилових фарб для внутрішніх і зовнішніх робіт

У будівництві акрилові фарби застосовують як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт. У першому випадку їх використовують для фарбування стін і стель приміщень. Вони досить прості в застосуванні, наносяться в два шари за допомогою розпилювача, валика або кисті, легко видаляються з інструментів. Завдяки тому, що фарба швидко сохне, другий шар можна наносити вже через 3-4 години після нанесення першого. Розбавити акрилові фарби до необхідної консистенції можна водою або спеціальними розчинниками, використання яких дозволить зробити оброблювану поверхню після висихання глянцевою або матовою.
Що стосується зовнішніх будівельних робіт, то в цьому випадку акрилові фарби широко застосовують для обробки різних видів фасадів. Унікальна плівка, що утворюється на обробленої поверхні після висихання, завдяки своїй еластичності, праропроніцаемості і високої адгезійної міцності, додатково захищає фасад і цоколь руйнівних кліматичних і атмосферних впливів. Акрилова фарба чудово колеруется, з її допомогою легко перетворити будівлю і надати його виду архітектурну завершеність.
Поверхні, оброблені такий інтер’єрної фарбою, зберігають свій первозданний вигляд не одне десятиліття, вони витримують в середньому до 5 тисяч циклів миття та інших видів чистки.
Інформація про необхідну кількість фарби і її витраті розміщена на упаковці, і розраховується виходячи з площі і щільності нанесення.
Стікер-тести