Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Частина 1. Внутрішні які раніше не пофарбовані мінеральні поверхні.

Фарбувальні роботи – складний технологічний процес, на кінцевий результат якого впливає багато факторів:
  • стан і підготовка фарбується;
  • правильність підібраних матеріалів і малярного інструменту;
  • умови проведення робіт;
  • вміння і навички маляра.
Проаналізувавши причини виникнення незадовільних результатів забарвлення ми визначили, що в більш, ніж 80% випадках виявлено порушення в підготовці підготовки поверхні, правильності підібраних інструментів і лакофарбових матеріалів і дотриманні умов нанесення.
Розглянемо, як правильно підготувати до забарвленням мінеральні поверхні всередині приміщення, які раніше не були пофарбовані.
В незалежності від типу поверхні, для того що б отримати гладку забарвлену поверхню її необхідно вирівняти. Для цього використовуються стартові і фінішні шпаклівки. Найчастіше такі шпаклівки являють собою сухі суміші на гіпсовій основі, але ми рекомендуємо використовувати готові до застосування шпаклівки на акриловій основі.
Після нанесення кожного шару шпаклівки поверхню шліфується, пил видаляється, бажано за допомогою пилососа.
Все шари між шпаклівками обов’язково повинні зміцнюватися за допомогою грунтовок, наприклад, Kolorit STANDART GRUNT для сухих приміщень і Kolorit Silanit – для вологих.
Якщо поверхні пористі, слабкі і обсипаються, то ґрунтовку використовують без розведення.
У разі якщо необхідно зміцнити міцну штукатурку, то ґрунтовку можна розбавити на 20-25%, якщо це бетон – на 30-35%, а для гіпсокартонних плит – на 40% чистою водою.
У разі, якщо використовувалася фінішна шпаклівка готова до застосування на акриловій основі, ґрунтовку необхідно розбавити 1:1 з чистою водою.
Перед ґрунтуванням, підготовлені стіни і стелі у вологих приміщеннях (ванна кімната, санвузол, кухня та ін.) рекомендується обробити засобом від біологічних пошкоджень Kolorit Biostop.
Грунтувальні склади готувати і наносити можна при температурах не нижче +5 З і не вище +28 Со. При цьому вологість повітря не повинна перевищувати 80%, а шпатлёванная поверхню, повинна повністю висохнути.
Використання макловиці і розпилювачів дозволяють найбільш рівномірно нанести матеріал і, при правильному їх застосуванні, уникнути «перегрунтованних» і «недогрунтованних» ділянок , які є причиною поганого зчеплення між собою шарів шпаклівки, а також причиною прояву «плям» на пофарбованої поверхні.
Щоб уникнути нерівномірної всмоктуючої здатності поверхні, необхідно дотримуватися основний принцип нанесення грунтовок:наносити способом «мокрий-по мокра »до повного насичення підкладки.
Важливо, ґрунтовку:
  • не завдавати в два шари і більше;
  • не завдавати на раніше пофарбовані поверхні;
  • не додавати в фарбу.
Керуючись вищевикладеними рекомендаціями Ви зможете уникнути помилок, які допускають при підготовці поверхні під забарвлення.
Обов’язково перед застосуванням продукту ознайомтеся з інструкцією по використанню. Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся за консультацією до наших технічних фахівців.
Стікер-тести