Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Кухня – особливе місце в кожному будинку. Від мікроклімату цього приміщення залежить не лише якість приготування їжі, але і настрій домочадців. Розмірковуючи над дизайном кухні, ми замислюємося не тільки про те, як стильно, красиво і модно перетворити її простір, нам хочеться зберегти отриманий результат на довгі роки. Провести ремонт кухні за принципом «практично, красиво, довговічно» можна за допомогою фарбування стін. Головне – правильно вибрати фарбу.

Основні критерії вибору фарби для стін на кухні

Фарбування має ряд істотних переваг на ряду зі звичною нам обробкою стін шпалерами або плиткою. Цей процес менш трудомісткий і не забере багато часу. З фарбуванням стін в будинку легко впорається самому, чого не скажеш про інші види обробки : якщо шпалери ще можна ризикнути поклеїти своїми силами, то з плиткою без спеціальних навичок цей номер не пройде. До того ж, приївся інтер’єр легко дріботати за допомогою валика і баночки фарби всього за пару годин.
великих кухнях можна використовувати на різних стінах різні відтінки або навіть поєднання кольорів. Цей нехитрий спосіб допоможе візуально зменшити кімнату і додасть їй затишок. Крім кольору важливу роль у формуванні інтер’єру грає ступінь блиску фарби. Матова поверхня дарує відчуття гармонії і спокою, а при попаданні на неї денного світла здатна приховувати невеликі вади підкладки. Якщо кухня активно експлуатується протягом усього дня, то для стін краще вибрати напівматову або напівглянсову фарбу. Її легкий блиск пожвавить обстановку і змусить колір заграти.
Але не варто забувати, що кухня – не тільки місце приготування ранкової кави і вечірніх посиденьок. Умови на активно використовуваної кухні можна прирівняти до екстремальних. Високий рівень вологості і перепади температури – невід’ємні атрибути сучасної кухні. У ході експлуатації приміщення на поверхні стін можуть з’явитися жирні, важкозмивні плями, грибок або навіть цвіль.
Таким чином, оптимальна фарба для кухні повинна мати поруч показників: волого-і термостійкістю, довговічністю, стійкістю до миття і будь-яким видам чистки, а також виконувати естетичну функцію.
Не менш популярні й водоемульсійні фарби для стін і стель. Як і акрилові, ці інтер’єрні фарби володіють високою швидкістю висихання, що не видають неприємного запаху, не викликають алергії, досить довговічні і відмінно змішуються.
Єдине «але» в питанні застосування для кухні – пофарбована водоемульсійною фарбою поверхня стійка хіба що до сухого стирання, тобто ніякого миття.
Для обробки кухні з підвищеним рівнем вологості краще використовувати латексну фарбу. У більшості випадків, цей вид лакофарбового покриття містить протівоплесневий компонент для додаткового захисту основ стін і стель. Вони еластичні, термо- і зносостійкі, після висихання утворюють на поверхні особливу плівку, яка, крім високої міцності, володіє водовідштовхувальними здібностями і стійка до миття. Серйозні мінус – фарби токсичні, тому на період висихання краще покинути квартиру.
Стікер-тести