Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Компанія Kolorit зробила прорив у розробці антимікробних технологій. Та представила революційне рішення по захисту приміщень від патогенних бактерій та грибка – систему Argentum Protect.

та грибка – систему Argentum Protect. Раніше для забезпечення чистоти й здорового мікроклімату необхідно було мити та дезінфікувати поверхні спеціальними засобами. Тепер достатньо обробити стіни продуктами з системою Argentum Protect.

Найнебезпечніші бактерії (кишкова паличка Escherichia coli, золотистий стафілокок Staphylococcus aureus, синьогнійна паличка Pseudomonas aeruginosa, цвілеві гриби Aspergillus niger та збудники грибкових інфекцій) потрапляють в організм людини через дотики до стін та поверхонь не тільки руками, але й одягом та побутовими речами. Ви легко можете "принести" їх додому з публічних місць, та "просто помити руки" буде неефективно.

Система Argentum Protect створена, щоб захистити людей від бактеріальних захворювань. Особливо алергіків, людей похилого віку, немовлят та маленьких дітей, людей з ослабленим імунітетом. Лабораторні дослідження за стандартом ISO 22196 підтвердили, що Argentum Protect це під силу – унікальна технологія ефективно бореться з понад 99% мікроорганізмів.

В основі новинки – наносрібло, знезаражувальний засіб з бактерицидними, дезінфікуючими та протигрибковими властивостями. Це найбезпечніша органічна добавка й найбільш ефективна у боротьбі з патогенними мікроорганізмами.

Система Argentum Protect стала справжнім проривом в області антимікробних фарб, адже вона не дає грибковим утворенням та бактеріям, що потрапляють на поверхню, розмножуватися. Як це працює? Наносрібло рівномірно розподіляється по поверхні, на яку може потрапити бактерія. Іони срібла проникають в її клітину та блокують ДНК! Так компанія Kolorit зруйнувала стереотип, що фарби шкідливі та небезпечні. Й розробила продукти, які піклуються про здоров'я.

Інноваційна технологія Argentum Protect впроваджена у продуктах Kolorit:

  • фарбі Argentic;
  • ґрунтовці Silanit

Завдяки більшій концентрації наносрібла, разом вони забезпечують максимальний захист приміщення.

foto

З питань, пов'язаних з системою Argentum Protect та продуктами, в яких вона реалізована, звертайтеся:

- за телефонами гарячої лінії 0 800 508 908

- на е-mail: info@kolorit.ua

Стікер-тести