Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Вітаємо з Новорічними святами та бажаємо вам і собі — єдності!

Наша єдність вже чудово проявила себе в боротьбі за нашу країну, у взаємодопомозі, наполегливій праці та в бажаннях. Ми розуміємо, що в більшості з нас є лише одне, основне бажання — це перемога України та мир! І ми впевнені, що саме це бажання буде загадувати кожен українець в цю незвичайну новорічну ніч.

Впродовж всього складного 2022 року ми не опускали рук і продовжували працювати. А разом з тим — допомагали ТРО Києва із транспортом чи просто грошима для товарів побутового чи подвійного призначення. Ми брали участь у створенні патріотичних муралів, для яких надавали наші найкращі та найстійкіші фарби. Ми бачили, як на стінах нашої столиці художники фіксують новий український міф, і пишалися тим, що дотичні. Крім того брали участь у реставрації пам’яток української архітектури та реалізовували нові освітні програми від майстрів і для майстрів. Ми були відповідальними та людяними.

Ми втрачали. Та разом переживали втрати, найдорожчі, людськи. Ми допомагали сім’ям тих героїв, що поклали життя у війні і за нас також, щоби ми зустрічали рік наступний, разом розвивали Україну та славили її на весь світ.

Тож в ці Новорічні свята скажіть смутку “Ні!”, стверджуйте життя навколо себе, шукайте натхнення та знайте — окрім чорної фарби існує ще безліч кольорів і відтінків життя, яким би складним чи монохромним воно не здавалося. Ми гарантуємо це, бо добре розуміємося на кольорах.

Труднощі здолаємо разом, а життя залишиться.

З Різдвом та Новим роком, рідні! Слава Україні!

Стікер-тести Color Sample