Поиск
Расписание
Тема
когда
Где
Детали мероприятия
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Сьогодні «Фарби Колорит» – єдиний в Україні виробник фарби, який використовує виключно імпортну сировину.

Тільки за минулий рік ми випустили унікальні для вітчизняного ринку продукти:

1. Антимікробну фарбу Argentic з наносріблом, яка захищає поверхню від розмноження патогенних мікроорганізмів;

2. Ультралегку готову до застосування шпаклівку STANDART LH з можливістю колорування у світлі відтінки;

3. Оновлену силіконову грунтовку з наносріблом Silanit та технологією глибокого проникнення Extra Wetting.

Kolorit – це довіра покупців та визнання професіоналів!

Бренд Kolorit отримав престижну нагороду «Вибір року - 2020» та звання «Краща фарба українського виробництва». Це стало можливим завдяки:

- покупцям, які вибирають фарби Kolorit для оформлення інтер'єрів, створення особливої ​​атмосфери та створення дому своєї мрії;

- експертам, які серед чималої кількості виробників відзначили високі технічні характеристики саме фарби Kolorit.

Kolorit – це гучна колаборація для створення нового українського дому!

Бренд Kolorit спільно зі студією дизайну Makhno розробили авторську палітру кольорів «Ukraine. Home ». Це 40 кольорів, які найчастіше використовувалися у побуті українців з давніх часів та стали уособленням нового українського дому. Разом ми зробили впевнений крок до створення нового стилю інтер'єру, який полюблять в усьому світі – українського стилю!

Kolorit - це точне попадання в колір за допомогою викрсів!

Наша компанія представила унікальну послугу - викраси, які вже скоро з'являться у продажу. Викраси - це зразки кольору, за допомогою яких можна оцінити відтінок прямо на об'єкті. Досить просто наклеїти викрас розміром 30х40 см на стіну, щоб оцінити його глибину і поєднання з іншими відтінками. А також розглянути при різному освітленні і в різний час доби. Викрас - це єдине рішення для правильного вибору свого ідеального відтінку.

Kolorit – це команда!

Команда професіоналів, де кожен важливий та робить свій внесок у спільний результат руками, баченням, персональними рішеннями

Команда, в якій кожен цінується як людина, особистість, індивідуальність. Команда, яка працює, як злагоджений механізм, та досягає кращих результатів.

Kolorit – великий бренд зі своєю багатотисячною аудиторією та фанами!

За роки нашої роботи ми налагодили дистрибуцію по всій Україні, завдяки чому продукцію Kolorit можна придбати у всіх регіонах країни.

Ми налагодили зв'язок зі своїми споживачами за допомогою онлайн-сервісів, соцмереж та чатботу. Компанія на зв'язку 24/7 – ми отримуємо зворотний зв'язок від аудиторії, допомагаємо у розв’язанні задач по замовленню та застосуванню продукції, вдосконалюємо сервіс

Освітній центр Kolorit, відкриття якого ми анонсували минулого року, допомагає співробітникам підвищити рівень кваліфікації та бути максимально компетентними у своїй сфері.

Kolorit бере активну участь у найбільших професійних виставках та загальнонаціональних заходах, завдяки чому ім'я бренду все частіше з'являється у стрічці новин. Крім того, нас вибирають зірки та медійні особистості, показуючи на особистому досвіді особливості та переваги використання нашої продукції.

Kolorit – це сім'я!

Від кожного співробітника до покупця. Разом ми створюємо свою культуру, свою естетику, свій колорит.

Kolorit – це великі плани та успішне майбутнє!

Викраси Color Sample