Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Компанія Kolorit відгукнулася на заклик Київського державного хореографічного училища (КДХУ) про пошук меценатів для реконструкції будівлі навчального закладу. І стала головним постачальником лакофарбових матеріалів, необхідних для його відновлення.

Зараз стартувала реконструкція КДХУ, де в першу чергу буде відновлено вісім репетиційних залів. Кожен з них планується оформити у вигляді одного з сценаріїв відомих вистав: Дон Кіхот, Спляча Красуня, Діти Ночі, Жизель, Лебедине озеро, Лускунчик, Спартак, Ромео і Джульєтта. Також планується зробити повну реставрацію корпусів і ремонт всередині. Облаштувати класи для загальноосвітніх предметів, хореографічні класи, роздягальні, душові та санвузли. Побудувати столову і реконструювати кухню. Створити комфортний простір для життя з усіма зручностями. Всі ремонтні роботи будуть проводитися з використанням матеріалів Kolorit: шпаклівки, фарби та інші продукти.

Наша компанія продовжує активно підтримувати творчі проекти і всіляко сприяти розвитку мистецтва в Україні. Ми соціально відповідальні і впевнені, що є речі важливіші за фінансової вигоди і економічних показників. Саме тому рішення про надання допомоги у вигляді лакофарбових матеріалів для ремонту Київського балетного училища було беззаперечним.

За словами директора компанії Kolorit Ігоря Женевського: "Культурна сфера в нашій країні, на жаль, потребує постійної підтримки. І ми не з тих, хто залишається в стороні і чекає, поки стан речей в державі зміниться. Це справа честі - підтримувати мистецтво і тим більше місця, де воно народжується. Ми не маємо права втрачати дітей, які прагнуть до прекрасного, адже вони - гордість країни, наше майбутнє. Саме таким місцем, місцем народження і розвитку талантів і майбутніх зірок є Київське державне хореографічне училище. І ми горді бути його партнером зараз і надалі".

фото 1/7
foto

Київське державне хореографічне училище - єдина балетна школа в Україні. Ще 20 років тому вона входила в трійку кращих балетних навчальних закладів в світі. Її випускники та викладачі завжди користувалися популярністю за межами України. Але за ці 20 років в академії проводився лише мінімальний ремонт. За три місяці роботи на посаді в.о. директора хореографічного училища зірка українського і світового балету Катерина Кухар привернула увагу суспільства до жахливого стану школи і зрушила з мертвої точки його відновлення. Відкрито збір коштів, залучаються меценати і спонсори, ведуться переговори з Міністерством культури з приводу фінансування.

Для якнайшвидшого досягнення мети - повної реконструкції навчального закладу і вдосконалення матеріально-технічної бази - потрібні трудові ресурси, а саме ремонтні компанії або бригади майстрів, які можуть виконувати роботи з використанням матеріалів ТМ Kolorit.

Наша компанія також закликає волонтерів, свідомих підприємців та всіх небайдужих до мистецтва людей зробити свій внесок у розвиток Київського балетного училища.

Стікер-тести