Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Компанія «Фарби Колорит» стала учасником Всеукраїнського щорічного архітектурного конкурсу «Інтер'єр року», що пройшов 4 червня у КВЦ «Парковий».

фото 1/7
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Тут була представлена ​​нова унікальна палітра кольорів «https://kolorit.ua/ua/ukraine-home/», розроблена спільно з кращою студією дизайну в Україні Makhno. Презентацію палітри проводили директор компанії «Фарби Колорит» Ігор Женевський та засновник студії дизайну Makhno Сергій Махно.

Палітра «Ukraine. Home» стала результатом масштабного дослідження кольорів, що використовувалися у різні часи в українських домівках. Так, були зібрані автентичні відтінки, що передають атмосферу та цінності українців крізь століття: від співзвучності з природою до самовизначення себе як нації.

Палітра «Ukraine. Home» — це:

- вісім сетів;

- вісім готових рішень для ремонту;

- вісім колірних концепцій.

Вона покликана допомогти у створенні оригінальних інтер'єрів в українському стилі, що стануть новим словом у світі дизайну.

Які це кольори? Усі сети автентичної кольорової палітри «Ukraine. Home» були представлені на «Інтер'єрі року». З унікальною новинкою на ринку ремонту та дизайну інтер'єрів ознайомилися дизайнери та представники архітектури, що відвідують виставку для підвищення свого професійного рівня.

Наочно розглянути всі кольори кожного сету дозволили спеціальні викраси. Це зразки кольору, які можна приклеїти на стіну прямо на об'єкті та оцінити, як буде виглядати той чи інший відтінок при різному освітленні у певному інтер'єрі.

Ми були раді представити нову палітру фарб «Ukraine. Home» та вже чекаємо зустрічі на майбутніх конкурсах з новими досягненнями та продуктами Kolorit.

Стікер-тести