Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

(Русский) 25 сентября во Львове прошла выставка для профессионалов и экспертов в области дизайна и архитектуры Lviv Design Day 2021. В ней приняли участие дизайнеры, архитекторы, производители и все, кто интересуется и работает в сфере дизайна интерьеров. В том числе, основатель и творческий руководитель студии дизайна Makhno Studio Сергей Махно вместе с компанией «Краски Колорит».

25 вересня у Львові пройшла виставка для професіоналів та експертів в області дизайну та архітектури Lviv Design Day 2021. У ній взяли участь дизайнери, архітектори, виробники та всі, хто цікавиться й працює у сфері дизайну інтер'єрів. В тому числі засновник та творчий керівник студії дизайну Makhno Studio Сергій Махно разом з компанією «Фарби Колорит».

фото 1/7
foto
foto
foto

Так, тут пройшла презентація авторської палітри інтер'єрних фарб «Ukraine. Home», що стала унікальним явищем на ринку фарб та дизайну інтер'єрів. Що таке «Ukraine. Home»? Це 40 відтінків, що використовувалися у побуті українців з давніх часів та до сьогодні. Вони уособлюють український дім, поєднують традиції з трендами, стають візитною карткою українського інтер'єру.

Палітра доповнила промову керівника Makhno Studio та наочно показала, якою може бути українська етніка у сучасному дизайні. Але ще наочніше розкрити глибину теми допомогли викраси від бренду Kolorit.

Викраси — це інноваційна послуга у світі ремонту. Це зразки кольору, які дозволяють підібрати ідеальний відтінок, уникнути помилок з кольором та протестувати колір до придбання фарби. Розмір одного викраса — 30х40 см, він має клейку основу.

Помістивши на стіну зразок кольору, можна оцінити його у різний час доби, при різному освітленні (штучному та природному) й подивитися на нього під різним кутом. Так викраси стали єдиним та найпростішим розв’язанням складного питання підбору відтінку інтер'єрної фарби.

Відвідувачам виставки було запропоновано цікавий квест з пошуку викрасів, який залучив до активності та сподобався всім його учасникам.

Основна місія виставки Lviv Design Day — розвиток брендів українського дизайну через створення платформи для обміну досвідом, нетворкінгу та колаборації. Ми вважаємо, що цього року організатори впоралися з цим завданням, та раді бути причетними до цієї події.

Стікер-тести