Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Компанія «Фарби Колорит» не залишається осторонь від проблем тих, кому необхідна допомога. Ми прагнемо підтримати людей та організації, яким можемо бути корисні. Соціальна відповідальність — один із найважливіших аспектів діяльності нашої компанії, якому ми приділятимемо належну увагу завжди.

фото 1/7
foto

Так, нещодавно компанія «Фарби Колорит» посприяла проведенню ремонту в офісі громадської організації «Група Активної Реабілітації» (ГАР). До нас звернулася амбасадорка «Групи Активної Реабілітації», телеведуча Соломія Вітвіцька. Будучи медійною особистістю, Соломія активно підтримує організацію та привертає увагу громадськості до проблем людей з обмеженими можливостями. Ми не могли відмовити та з радістю відгукнулися на цей запит.

«Група Активної Реабілітації» створена для допомоги та підтримки людей із травмами спинного мозку. Вона сприяє комфортному відновленню після травм та поверненню до насиченого суспільного життя тих, хто пережив важкі травми.

Для ремонту приміщення ГАР ми надали інтер'єрну фарбу Kolorit Standart 5 та шпаклівку Kolorit Standart LF у необхідній кількості. Та тепер оновлений офіс радує його працівників й відвідувачів яскравими синьо-зеленими відтінками. Сподіваємося, ремонт за участю Kolorit надихне вас на нові проекти та ідеї, які зроблять життя тих, хто цього потребує найбільше, краще!

Стікер-тести