Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Онлайн-сервіси Kolorit як реальна допомога під час карантину.

На сьогодні, у зв'язку із ситуацією навколо небезпеки захворювання коронавірусом, дедалі більше число торгових центрів і магазинів виявляються закритими. Більшість заходів скасовуються, а проекти відкладаються на невизначені терміни. Щоб підтримати свого споживача та подбати про безпеку покупок, компанія Kolorit запроваджує роботу онлайн-сервісів, що покликані допомогти вам спокійно займатися домашнім ремонтом в цей непростий час.

фото 1/7
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Онлайн замовлення по телефону

Просте та зручне рішення. Менеджер колл-центру прийме ваше замовлення, враховуючи всі побажання. Ви отримаєте:

  • поради професіонала у виборі товару
  • професійну консультацію щодо кольорів
  • розрахунок необхідної кількості замовлення

Щоб зробити швидке замовлення, телефонуйте за номером нашої гарячої лінії:

0 800 508 908 (097) 07 07 092

Виклик фахівця

Зручна опція, якщо вам важко визначитися з кольором або потрібно підібрати продукт під конкретну проблему на місці. Викликаний фахівець надасть вам:

  • широкий вибір колірних палітр
  • консультацію з будь-якого продукту

Якщо вам потрібна порада професіонала, залишайте запит на виклик фахівця разом з онлайн-замовленням.

foto

Замовлення тестових зразків обраних кольорів

Ця нова послуга допомагає переконатися у правильності обраного відтінку і протестувати його у себе вдома перед купівлею усього обсягу фарби. За запитом клієнта ми виготовляємо зразки одного або кількох кольорів, потім наші фахівці наносять фарбу на спеціальний матеріал і ми доставляємо ці викраси до вас додому.

Після цього ви матимете можливість замовити фарбу, що точно пасує до вашого інтер'єру, меблів або бажаної гами приміщення, і у тому кольорі, в якому ви впевнені на 100%. Послуга діє у тестовому режимі і доступна в Києві та Київській області.

Безкоштовна доставка

Не треба їхати за фарбою і везти додому куплене самотужки. Замовте товари онлайн на сайті farba-service.com, і компанія зробить безкоштовну доставку прямо до вашого порогу. Задля вашої зручності сервіс діє по всій Україні. Залишайте замовлення до обіду та отримуйте доставку у той же день! Замовлені після обіду товари доставляються наступного дня. Якщо вам потрібна більш детальна інформація, зв'яжіться з нами за номером контактного телефону.

Бренд Kolorit бажає вам тільки безпечних покупок та пропонує скористатися всіма перевагами свого сервісу. Телефонуйте за номером нашої гарячої лінії 0 800 508 908, щоб впевнено продовжувати ремонт у вашій оселі!

Стікер-тести