Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Жива Планета — всеукраїнська організація, що займається екологічною сертифікацією та маркуванням. Її головне завдання — перевірка виробничих підприємств на відповідність сталому розвитку (процесу, коли бізнес розвивається без шкоди для природи).

Підприємства, які отримали таку сертифікацію не шкодять навколишньому середовищу, регулярно вводять інновації та стежать, щоб їх продукція раціонально використовувала ресурси і при цьому розвивала економіку своєї країни.

фото 1/7
foto

Також подібна перевірка вирішує наступні проблеми:

  • Комплексне оцінювання еко-характеристик товару.
  • Надання можливості виробнику називати себе «еко-брендом».
  • Стимуляція розвитку інноваційних підходів при виробництві.

І зовсім недавно продукція Kolorit успішно пройшла планову повторну сертифікацію. А це означає, що компанія дотримується всіх сучасних еко-стандартів та навіть працює «на випередження», активно виводячи екологічність виробництва в пріоритет своєї діяльності.

Оцінювання продукції TM Kolorit проводилося на відповідність вимогам «СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 Лакофарбові матеріали.». Ця сертифікація була розроблена шляхом гармонізації з екологічними критеріями програми еко-маркування в ЄС Ecolabel.EU та затверджувалася Єврокомісією. Крім цього, вся продукція бренду відповідає обов'язковим показниками СОУ ОЕМ 08.002.12.019, а саме:

- обмеження вмісту шкідливих речовин в лакофарбових матеріалах;

- енергоефективність технологічного процесу виробництва;

- поліпшення якості та терміну служби лакофарбового покриття;

- зниження екологічних впливів при виробництві;

- зменшення відходів виробництва та споживання.

В результаті повторної перевірки доведено, що продукція TM Kolorit НЕ містить:

- важких металів (кадмію, свинцю, хрому VI, ртуті, миш'яку, барію, селену, сурми, кобальту);

- алкілфенолу етоксілату;

- перфторованих алкілсульфонатів;

- етиленгліколю, озоноруйнуючих речовин, галогенізованих органічних розчинників;

- формальдегіду та формальдегідних смол;

- фталатів.

Фактичні показники вмісту летких та нелетких органічних сполук відповідають найсуворішим еко-стандартам та більш ніж в 2 рази нижче встановленого Технічним Регламентом щодо обмеження викидів ЛОС. А це означає, що продукція бренду «випереджає свій час», завдяки чому покупці отримують одні з найбільш екологічних лакофарбових виробів на міжнародному ринку.

При транспортуванні та продажу лакофарбових матеріалів використовуються поліпропіленові контейнери (відра) з кришками. Їх маркування повністю відповідає вимогам ДСТУ 4260:2003. Практично вся тара піддається повторній переробці. А це дозволяє значно зменшити кількість шкідливих викидів при виробництві пластикових відер та сміття на полігонах.

Саме тому, купуючи продукцію TM Kolorit, ви можете бути впевнені в безпеці своєї покупки. Адже окрім високоякісного та довговічного продукту ви отримуєте впевненість у відповідності обраних виробів найсуворішим європейським стандартам в області екологічної безпеки.

Крім цього, вибираючи лакофарбову продукцію Kolorit ви сприяєте збереженню природи та її ресурсів. А все завдяки тому, що бренд одним з перших вводить усі еко-ініціативи — від відмови використання шкідливих розчинників до ресайклінгу тари.

Стікер-тести