Поиск
Расписание
Тема
когда
Где
Детали мероприятия
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Бренд Kolorit представляє інноваційну послугу у світі ремонту, що дозволяє підібрати ідеальний відтінок для вашого будинку — викраси! Зразки кольору, завдяки яким можна оцінити відтінок прямо у вашому приміщенні.

Ситуація при виборі фарби, коли очікування та реальність розходяться, не нова. Один і той самий відтінок у каталозі та на стінах може виглядати зовсім по-різному. Як результат, невдоволеність ремонтом та необхідність все переробляти та перефарбовувати. А це додаткові витрати грошей, часу та сил.

Щоб уникнути помилок щодо кольору, краще протестувати його до придбання фарби. Саме з цим завданням справляється викрас. Це єдине та найпростіше рішення такого складного правильного підбору відтінку.

Як працювати з викрасами?

Викрас — це зразок фарби розміром 30х40 см з клейкою основою.

Такий розмір оптимальний для оцінки глибини відтінку та його поєднання з інтер'єром та іншими відтінками у ньому. Викрас легко клеїться на стіну та так само легко знімається, не залишаючи слідів.

Помістивши на стіну зразок кольору, можна оцінити його у різний час доби, при різному освітленні (штучному та природному) та подивитися на відтінок під різним кутом. Цього не можуть забезпечити зразки у магазині або перегляд каталогів в інтернеті.

На викраси нанесена глибокоматова інтер'єрна фарба з повним дотриманням технології застосування. А 100% ідентичність кольору та шаблону у палітрі досягається завдяки колерувальній системі Tikkurila Avatint.

Замовити викрас можна в офіційних рессейлерів та на нашому сайті. Ви можете вибрати будь-який з 50 000 відтінків та протягом трьох днів спеціально для вас буде виготовлений викрас.

Дізнатися більше про викраси можна тут

Викраси Color Sample