Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

фото 1/7
foto

Проект "Zемля: Неймовірна Україна" було створено до 30-річчя Незалежності України. Головна його мета – звернути увагу людей на те, що оточує нас щодня. На дивовижні, важливі речі, про які ми не замислюємось у повсякденному житті. Це виставка-досвід, яка незвичним способом демонструє особливості нашого дивовижного світу.

Виставка допомагла глибше глянути не лише на красу навколишнього світу, а й на сучасні проблеми, що стосуються екології. Кожен відвідувач зміг за допомогою власних почуттів відчути особливості нашої планети і те, що вона створила.

На виставці бул представлена спеціальна архітектурна експозиція, створена з пресованих контейнерів, а також 5 тематичних блоків: “Чути”, “Вдихати”, “Відчувати”, “Смакувати”, “Бачити”. Кожен блок знаходився в окремому контейнері, який оснащений інформаційними стендами, відеозалом, інсталяціями та інтерактивними об'єктами.

Компанія «Фарби Колорит» завжди підтримує культурні національні заходи, спрямовані на збереження основних цінностей країни. Для нас важливе майбутнє України та її народу. Тому ми з радістю виступили партнером найважливішої події цієї осені: “Zемля: неймовірна Україна”.

Стікер-тести