Поиск
Расписание
Тема
когда
Где
Детали мероприятия
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Нещодавно директор компанії «Фарби Колорит» Ігор Женевський став гостем програми «Експертна думка» на радіостанції «Європа Плюс Україна». У рамках випуску він розповів більше про бренд Kolorit та особливості фарби №1 в Україні.

Директор «Фарби Колорит» почав інтерв'ю з історії компанії та шлях, який пройшла наша команда до нагороди «Вибір року - 2020». Про те, що звання кращої фарби українського виробництва є результатом багаторічної кропіткої праці великої та злагодженої команди Kolorit. Як, починаючи з регіонального відділення великого концерну, компанія стала великим виробником та лідером у своїй сфері.

Йшлося не тільки про успіхи та досягнення, а й про труднощі й перешкоди на шляху Kolorit до народного та професійного визнання. Зокрема, про те, як компанія із дочірнього підприємства переросла у самостійний бренд, який розширюється та вже має виробничі потужності за кордоном.

Що стосується команди, Ігор Женевський зазначив, що запорукою успіху будь-якої компанії є колектив, що прагне до того самого успіху. Компанія — це перш за все люди, з яких все починається. І у компанії «Фарби Колорит» все склалося належним чином, адже тут на результат працюють натхненні люди та професіонали своєї справи.

Продовжилася бесіда темами дистрибуції, партнерства та управління, а також правилами роботи торгової команди. Керівник Kolorit поділився зі слухачами п'ятьма основними інструментами для виходу на ринок та висловив свою думку щодо успішного виробничого бізнесу в Україні.

Звичайно, не обійшлося без обговорення впливу пандемії на діяльність компанії, у контексті якого Ігор Женевський зробив акцент на розвитку онлайн-сервісів. А також про колаборації, благодійність, соціальні та екологічні ініціативи.

Директор «Фарби Колорит» розповів, з чого почалася оновлення Київського державного хореографічного училища, яке очолює прима-балерина Національного Академічного театру Опери та Балету України Катерина Кухар.

Окремою темою обговорення стало співробітництво зі студією дизайну Makhno й створення унікальної палітри автентичних українських кольорів «Ukraine. Home ». Та наостанок, Ігор Женевський поділився секретом, як гарантовано не помилитися з вибором кольору для інтер'єру. Бренд Kolorit розробив спеціальні викраси — зразки кольору, які можна наклеїти прямо на стіну та подивитися, як буде виглядати вибраний відтінок безпосередньо у вашому інтер'єрі.

Повне інтерв'ю ви можете подивитися тут.

Викраси Color Sample