Затишок і комфорт в ресторанах мережі «СУШИЯ» з Kolorit

«Сушия» – найбільша і швидкозростаюча мережа ресторанів японської кухні, яка об’єднує 39 ресторанів в 13 містах України. Щомісяця мережа обслуговує понад 350 000 гостей. Перший ресторан «Сушия» був відкритий в Києві в 2016 році і відразу завоював любов відвідувачів, завдяки широкому вибору страв японської кухні, приємній атмосфері, демократичними цінами, високій якості продуктів і сервісу. Протягом 9-ти років щира гостинність, високі стандарти, інноваційність, ефективність бізнес-процесів і повагу до партнерами співробітникам є незмінними цінностями компанії. Основний пріоритет компанії- пропонувати гостям смачні, свіжі і корисні для здоров’я страви. Власна система логістики і прямого імпорту основних продуктів дозволяє отримувати продукти найвищої якості і зберігати демократичні ціни. Експерти «Сушия» представляють в Україні кулінарні традиції країни висхідного сонця, а тому не тільки строго дотримуються оригінальних рецептур, але також використовують японські техніки нарізки риби, технології приготування і стилістику приготування страв. Кожна страва в «Сушия» готується тільки під замовлення вручну. Додатковим напрямками бізнесу мережі ресторанів «Сушия» є сервіс «Точна Доставка».
Компанія не стоїть на місці-оновлює інтер’єр ресторанів і покращує їх фасади. Використання професійних продуктів від ТМ Kolorit допомагають надовго зберегти естетичний вигляд зовні і створити сучасний дизайн всередині приміщення.

У реконструкції ресторану «Сушия» в м.Харкові для фасаду використовували продукти Kolorit Standart A – латексну атмосферостойкую фарбу на акрилатной основі в кольорі NCS S 0520- Y 40R і NCS S 1030-Y90R, яка підходить для раніше пофарбованих поверхонь, якщо старе покриття не відшаровується і не Меліта. Попередньо фасад оброблений зміцнює грунтом глибокого проникнення на акрилатной основі Standart G, який вирівнює поглинаючу здатність поверхні, знижує витрату фарби, покращує адгезію наносяться фарб, підвищує атмосферостійкість покриття. У внутрішньому оновленні інтер’єру використали матову латексну фарбу на акрилатной основі Legenda C, колір RAL 7021, яка особливо стійка до миття, тому що в приміщенні постійний великий потік відвідувачів.

У м.Києві також був оновлений дизайн інтер’єру в ресторані «Сушия» з використанням також продуктів Kolorit. Стіни пофарбовані стійкими матовою фарбою на акрилатной основі Kolorit Legenda в кольорах NCS S 0550-Y40R, NCS S 0505-Y40R, NCS S 0540-G30Y, Ral 9003, TVT L496. Фарба рекомендується для застосування в приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням. Продукція Kolorit є нетоксичного та пожаробезопасносной, гіппоалергенна, не містить шкідливих речовин.

Бажаємо мережі ресторанів «Сушия» подальшого процвітання і задоволених відвідувачів!