ВИСТАВКА “B POSITIVE”, ПРИСВЯЧЕНА ТЕМІ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

В Американському домі у Всесвітній день боротьби зі СНІДом відбулась презентація робіт номінантів художнього конкурсу, в рамках виставки “B POSITIVE”, що присвячена темі боротьби зі СНІДом і суспільним стереотипам про ВІЛ-позитивних людей. Лауреатом конкурсу стала Лера Литвинова – художниця, яка презентувала проект «ТРАВМА».

Перший арт-об’єкт із серії «ТРАВМА» площею 30 квадратних метрів дозволив зануритися в ідеалізований світ в стінах інсталяції і залишитися наодинці з почуттям легкості і світла. Арт-об’єкт висотою в 3 метри складається з 200 дерев’яних палиць пофарбованих матеріалами промислової групи ТМ Tikkurila, символізує людей, які стали опорою для ВІЛ-позитивних людей.

Компанія «Фарби Колорит» розуміє важливість проблеми боротьби зі СНІДом і з задоволенням підтримує подібні соціальні проекти. Таким чином ми можемо взяти участь не тільки в культурному розвитку країни, а й у формуванні лояльного, відкритого суспільства, вільного від упередження і дискримінації.

Відвідати інсталяцію, можна за адресою м.Київ, вул. М. Пимоненка, 6. Виставка працює до 30 грудня. Для входу на територію необхідно з собою мати паспорт або водійські права.