Інтер'єрні фарби UNIVERSAL

UNIVERSAL Фото № 1

UNIVERSAL

certificate image
certificate image
certificate image
certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Mатова стійка до миття фарба
 • Витримує 2 000 циклів мокрого стирання
 • Зносостійка (3-й клас)
 • Атмосферостійка
 • Висока паропроникність (клас V1)
 • Екологічно чиста та безпечна для здоров’я

Матова стійка до миття фарба на акрилатной основі для внутрішніх і зовнішніх робіт

Призначена для фарбування усередині приміщень, оштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревоволокнистих, деревостружкових плит і поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійної фарбою.

Рекомендована для фасадів житлових, торгівельних, промислових, складових та інших будівель, а також стін і стель всередині приміщень.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного полімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

  Витрата на 1 шар

  210 - 295 г/м2. На витрата впливають стан фарбовної поверхні, а також метод нанесення і умови при фарбуванні.

  Сухий залишок

  бл. 54%.

  Щільність

  бл. 1,46 кг/л.

  Паропроникність

  Висока, V1 (ДСТУ EN 1062-1: 2012).

  Водопроникність

  Висока, W1 (ДСТУ EN 1062-1: 2012).

  Розчинник

  Вода

  Спосіб нанесення

  Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018 "- 0,023". Допускається розбавляти до 10% за об'ємом.

  Час висихання при +23ºС і відносній вологості 50%

  Від пилу - 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 1-2 години. Час висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря. Максимальна міцність досягається покриттям через 28 днів.

  Блиск

  Матовий (ДСТУ EN 13300: 2012), Матовий, G3 (ДСТУ EN 1602-1: 2012).

  Колір

  Білий. Колерується ручними колір-пастами KOLORIT.

  Зносостійкість

  Витримує мокре стирання (понад 2000 циклів). 3 клас стійкості до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300: 2012).

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до +80 ºС

  Зберігання

  Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5 ° С ... + 30 ºС в герметично закритій упаковці

  Тара

  1,4 кг, 4,2 кг, 7 кг, 14 кг

 • Умови при фарбуванні

  Фарбовна поверхня повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути в межах від + 5 °С до + 28 °С; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати протягів, впливу вітру і прямих сонячних променів.

  Попередня підготовка

  Свіжу вапняково-цементну штукатурку фарбувати не раніше ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпатльовані поверхні – через 1-5 діб залежно від товщини шару і умов нанесення. Фарбується повинна бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, плісняви, висолів, жирних плям. Глянцеві і склоподібні поверхні обробити механічно для надання їм шорсткості, пил видалити. При необхідності вирівняти поверхню шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі та грибку рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT START BIOSTOP. Неміцні, крихкі, крейдянисті основи, а також основи з неоднорідним вологовбиранням, слід зміцнити засобом KOLORIT GRUNT.

  Забарвлення

  Фарбу ретельно розмішати перед застосуванням. Для нанесення першого шару за необхідності розбавити водою (не більше 10%). Рекомендується наносити в 2 шари валиком, пензлем або розпиленням. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць.

  Очищення інструментів

  Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом і миючим засобом.

   

  Догляд

  Із свіжопофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом декількох тижнів, тому що за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. За необхідності, не раніше, ніж через місяць після фарбування, поверхню очистити за допомогою сухої м’якої тканини або губки.

  Охорона праці

  Фарба не містить летких органічних розчинників, є нетоксичного та пожаробезопасной. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного зіткнення з матеріалом. На фарбу виданий висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища
  Не викидати у стоки, водойма або на грунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.
 • Фарба є нетоксичного та пожежобезпечною, не містить органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксілату і аміаку. Зміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42 / ЄС (<30 г / л). Фарба відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу », котрі розроблені відповідно до ДСТУ ISO 14024: 2002 (ІСО 14024: 1998, IDT). Сертифікат виданий органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета».
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “UNIVERSAL”

  Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *