Засоби для підготовки поверхні

Виводити по

Сортировать по

START BIOSTOP
image product
0 out of 5 based on 0 customer ratings
There are no reviews yet
Засіб для захисту поверхні від біологічних пошкоджень   ...
детальніше
SILANIT
image product
0 out of 5 based on 0 customer ratings
There are no reviews yet
Силіконовий ґрунт для зовнішніх робіт Призначений для зміцнення ...
детальніше
GRUNT
image product
0 out of 5 based on 0 customer ratings
There are no reviews yet
Закріплюючий грунт глибокого проникнення на акрилатній основі для ...
детальніше
STANDART LF
image product
0 out of 5 based on 0 customer ratings
There are no reviews yet
Фінішна акрилова шпаклівка Призначена для суцільного або часткового ...
детальніше
STANDART G
image product
0 out of 5 based on 0 customer ratings
There are no reviews yet
Зміцнюючий ґрунт глибокого проникнення на акрилатній основі Призначений ...
детальніше

Виводити по

Інтер'єрні фарби Колорит представлені в досить широкому асортименті продукції для фарбування стін і стель всередині приміщень.

INTERIOR ECONOM
Водно-дисперсійна фарба Interior Econom є надстійке до миття, дозволяє поверхні «дихати», витримує і суху чистку. Застосовується даний продукт для фарбування стін і стель у приміщеннях сухого типу з невисокою експлуатаційним навантаженням.

STANDART 3
Абсолютно матова латексна фарба Standart 3 теж дає поверхні можливість «дихати», покриття прекрасно очищається і є стійким до миття. Призначена фарба для обробки стін і стель у приміщеннях сухого типу з помірною експлуатаційним навантаженням.

LEGENDA
Абсолютно матова латексна фарба Legenda утворює на обробленій поверхні максимально гладке покриття. Продукт є надстійкості до миття. Фарба дозволяє поверхні «дихати». Застосовується дана фарба для обробки стін і стель в сухих приміщеннях з досить високим експлуатаційним навантаженням. Також нею можна фарбувати шпалери і інші фактурні поверхні.

                        

FAMILY
Абсолютно матова латексна фарба Family має одну дуже важливу відмінну рису - вона гіпоалергенна. До того ж таке покриття прекрасно очищається. До особливих характеристиках даної фарби також слід віднести яскраву білизну і підвищену покриваність. Застосовується вона для фарбування стін і стель у приміщеннях сухого типу. Також даний продукт можна застосовувати в якості першого шару під фарби латексного типу і різні структурні покриття.

                        

DYNASTY
Особливо стійка до миття латексна фарба Dynasty також є гіпоалергенної. Також вона містить в своєму складі особливий протівоплесневий компонент. Надає пофарбованої поверхні красивий шовковисто-матовий блиск. Застосовується для фарбування стін і стель приміщеннях сухого і вологого типу з високим експлуатаційним навантаженням. Продукт прекрасно підходить для нанесення на шпалери і інші різні фактурні поверхні.

INTERIOR PREMIUM 20
Особливо стійка до миття латексна фарба Interior Premium 20 є гіпоалергенним матеріалом. Фарба додає пофарбованої поверхні прекрасний напівматовий блиск. У складі також містить протівоплесневий компонент, який захистить поверхню від появи на ній грибка. Фарбувати даної фарбою можна стіни і стелі в сухих і вологих приміщеннях з досить високим експлуатаційним навантаженням. Даною фарбою можна також фарбувати шпалери і інші різноманітні фактурні поверхні.

                        

ULTRAWHITE
Глубокоматовая водно-дисперсійна фарба на акрилатной основі Ultrawhite володіє підвищеним ступенем білизни. Покриття дозволяє пофарбованої поверхні «дихати». При цьому фарба при нанесенні НЕ Меліта і має високу покриває і заповнює здатністю. Екологічно чистий і безпечний для здоров'я продукт. Рекомендується для фарбування стель всередині сухих приміщень з невисоким рівнем експлуатаційного навантаження.

                        

INTERIOR
Глубокоматовая водно-дисперсійна фарба на акрилатной основі Interior здатна витримати більше 5000 циклів сухого стирання. Покриття дозволяє поверхні «дихати». Дуже зручна в нанесенні, що не Меліта. Фарба є екологічно чистою та безпечною для здоров'я. Призначена фарба INTERIOR для фарбування стель і стін усередині сухих приміщень з невисоким рівнем експлуатаційного навантаження.

                        

UNIVERSAL
Глубокоматовая стійка до миття фарба на акрилатной основі Universal здатна витримати більше 2 000 циклів мокрого стирання. Покриття дозволяє поверхні «дихати». Фарба має 3-й клас зносостійкості. Володіє такими властивостями, як: атмосферостойкость, висока паропроникність (клас V1). Даний продукт є екологічно чистим і безпечним для здоров'я. Його можна використовувати і для внутрішніх, і для зовнішніх робіт. Фарба UNIVERSAL призначена для нанесення на стіни і стелі всередині приміщень, а також для фарбування фасадів різних типів будинків.