Штукатурка Kolorit Standart B ᐈ оптимальна ціна в каталозі kolorit.ua
STANDART R Фото № 1

STANDART R

certificate image
certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Структурна водно-дисперсійна фарба для зовнішніх робіт

Призначена для фарбування міцної цементно-вапняної штукатурки, бетону та інших відпо-відних мінеральних поверхонь, а також для ремонтного фарбування міцних покриттів ззо-вні приміщень. Створює структурне покриття, приховує дрібні дефекти поверхні. Можна використовувати для фарбування систем утеплення.

Рекомендується для фасадів житлових, торгових, промислових та інших будівель.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

  Витрата на 1 шар

  До 2-3 м2/л. Наносити в один шар. На витрату впливають стан поверхні, що фарбують, а також метод нанесення і умови під час фарбування.

  Сухий залишок

  прибл. 68 %.

  Густина

  прибл. 1,5 кг/л.

  Розмір частинок

  Середньозернисті, клас S2 (ДСТУ EN 1062-1: 2012). Близько 300 мкм.

  Паропроникність

  Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Водопроникність

  Низька, клас W3 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наноситься в один шар. Наносять валиком з великим ворсом. Відкритий час близько 15 хв., В'язкість фарби при цьому поступово збільшується.

  Час висихання при 23ºС і відносній вологості 50%

  Час висихання 2-4 години. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів

  Колір

  База LАР - біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори. Фарба колерується за каталогами "Тіккуріла Фасад", "ЛФМ для кам'яних поверхонь" та ін.

  Атмосферостійкість

  Хороша. Зберігає захисні і декоративні властивості, в середньому не менше 10 років.

  Термостійкость

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до +80 ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5 ° С ... + 30 ºС в герметичній закритій упаковці виробника. Термін зберігання - 36 місяці від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

  Тара

  4,5 л; 9,0 л.

 • Умови при фарбуванні

  Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути сухою і міцною. Температура повітря, фа-рби і поверхні має бути в межах від +5 °С до +28 °С. Відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати дії вітру, прямих сонячних променів і протягів..

  Попередня підготовка

  Нефарбована поверхня:
  Свіжу вапняно-цементну штукатурку фарбувати не раніше ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпакльовані поверхні – через 1-5 діб залежно від товщини шару і умов нанесення. Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, цвілі, висолів, жирних плям. Глянсові і склоподібні поверхні обробити механічно для на-дання їм шорсткості, пил видалити. Порошкоподібний крихкий шар (цементний клей) вида-лити з поверхні піскоструминним пристроєм, щіткою або промиванням під тиском водою з піском. У разі потреби вирівняти поверхню шпаклівкою, відповідною для цієї поверхні. Пі-сля висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Перед нанесенням KOLORIT STANDART R поверхню необхідно обробити ґрунтувальною фарбою KOLORIT CONTACT. У разі використання кольорової фарби KOLORIT STANDART R, ґрунтувальну фарбу ре-комендується колерувати в колір фінішного покриття.

  Раніше пофарбована поверхня:
  Очистити поверхню від бруду, пилу, сторонніх включень і висолів. Видалити всі шари ста-рого покриття, що відшаровуються, слабко тримаються. Перевірити стан швів бетонних блоків, тріщини розшити. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

  Фарбування

  Нефарбована поверхня:
  Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Розводити не рекомендується, але у разі потреби можна розбавити водою до 10%. Щоб уникнути відмінностей у відтінку, для забарвлення поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. Якщо доведеть-ся застосовувати фарбу різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конс-трукції для того, щоб зробити їх непомітними. Рекомендується наносити в 1 шар (товщиною до 2 мм). Для декоративного оздоблення нанести фарбу валиком на площу приблизно 1 м2, відразу нанести рисунок щіткою, струк-турним валиком, декоративним шпателем або іншим інструментом. При декоративному фарбуванні великої площі зручніше працювати з помічником. Час висихання від 2 до 4 годин залежно від умов і товщини шару. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць. При бажанні отримати поверхню темного і насиченого кольору, готове покриття KOLORIT STANDART R можна пофарбувати в 1 шар іншою фасадною фарбою, наприклад, KOLORIT STANDART A або KOLORIT FASILIT.

  Ремонтне фарбування:
  Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою KOLORIT STANDART R, можна застосовувати цю саму фарбу або іншу акрилатну фасадну фарбу, що розводить-ся водою. Див. пункт «Попередня підготовка».

  Очищення інструментів

  Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом Пенсселіпесу (ТМ Tikkurila). Сліди фарби, що підсохла, можна видалити з інструменту ми-ючим засобом Пенсселіпесу.

  Догляд

  Очищення фарбованої поверхні здійснювати не раніше, ніж через місяць після фарбуван-ня, обережним промиванням під тиском без застосування миючих засобів. На поверхні може залишитися слід від миття, і тому рекомендується відокремлювати ділянку миття по лініях конструкції для того, щоб зробити його непомітним. Очищення від окремих забруд-нень, що не прилипли до поверхні, здійснювати сухим очищенням за допомогою м’якої щітки.

  Охорона праці

  Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ре-тельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору від-ходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату й аміаку.

  Зміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42 / ЄС (підкатегорія с <40 г / л).

  Фарба відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Екологі-чні критерії оцінювання життєвого циклу», які розроблені відповідно до ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT).

  Сертифікат видано органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета».

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “STANDART R”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *