Kolorit STANDART LF

Kolorit STANDART LF Фото № 1

Kolorit STANDART LF

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Фінішна акрилова шпаклівка

Призначена для суцільного або часткового вирівнювання гіпсових, гладких бетонних, шпакльованих та інших мінеральних поверхонь, а також для деревостружкових плит. Ідеально підходить для фінішного шпаклювання при вирівнюванні поверхні під фарбування.

Рекомендується для фінішного шпатлювання стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кухнях та інших житлових приміщеннях, а також у дитячих садках, навчальних закладах, готельних, офісних та складських приміщеннях, магазинах, тощо.

 • Особливості:

  1. Для внутрішніх робіт.
  2. Готова до застосування.
  3. Легко наноситься.
  4. Утворює гладку поверхню.
  5. Має відмінну адгезію до основи. 6. Легко шліфується, не забиває шліфувальний інструмент.
  7. Не дає усадки.
  8. Високий ступінь білизни.
  9. Формує покриття підвищеної міцності.

  Склад

  Водна дисперсія акрилатного полімеру, мінеральні наповнювачі, пігменти та функціональні добавки.

  Витрата на 1 шар, при товщині шару в 1 мм

  1 л/м2. Наноситься в один або декілька шарів товщиною до 2 мм. Рекомендована товщина кожного шару 1 мм.

  Сухий залишок

  Близько 70 %.

  Густина

  Близько 1,7 кг/л.

  Розмір частинок

  Клас S1 – згідно з ДСТУ EN 1062-1:2012.

  Розріджувач

  Вода

  Спосіб нанесення

  Наносити металевим шпателем.

  Час висихання при температурі +23ºС і відносній вологості 50%

  Становить 5 годин. Повне висихання не раніше, ніж через 24 години. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до +80 ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування! Шпаклівку зберігають за температури +5 ºС…+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

  Тара

  1,7 кг, 8,5 кг, 17 кг.

 • Умови при нанесенні

  Поверхня повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, матеріалу і поверхні повинна бути у межах від +5 оС до +28 оС; відносна вологість повітря не більше 80%. При нанесенні уникати протягів.

  Попередня підготовка

  Оброблювана поверхня повинна бути міцною і сухою. Ретельно видалити покриття, що відшаровуються очистити від пилу, бруду, висолів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Крейдяні побілки і вапняну фарбу видалити, після чого промити поверхню водою. Неміцні основи, а також поверхні з неоднорідним ступенем вбирання слід обробити засобом KOLORIT STANDART G відповідно до інструкції по застосуванню.

  Виконання робіт

  Фінішну шпаклівку ретельно перемішати перед застосуванням і періодично помішувати під час застосування. Розводити не рекомендується. Фінішну шпаклівку наносять в один або декілька шарів металевим шпателем, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Подальшу обробку поверхні проводять після повного висихання фінішної шпаклівки. При необхідності зашпакльовану поверхню обробляють шліфувальним папером до відповідного рівня гладкості.

  Очищення інструментів

  Після застосування інструмент промити водою або миючим засобом.

  Охорона праці

  Фінішна шпаклівка не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичною і пожежобезпечною. Тим не менше, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фінішну шпаклівку є заключення державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона довкілля

  Не виливати в каналізацію, водойму або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Фінішна шпаклівка є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку.
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit STANDART LF”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *