Продукція STANDART K

STANDART K Фото № 1

STANDART K

certificate image
certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Декоративна силіконова структурна штукатурка «короїд»

Призначена для захисту і декорування міцної цементно-вапняної штукатурки, бетонних та інших мінеральних поверхонь, а також систем утеплення. Утворює покриття, стійке до дії агресивних кліматичних чинників і промислових забруднень повітря.

Рекомендується для оздоблення фасадів житлових, торговельних, промислових, складських та інших будівель для створення декоративного структурного покриття «короїд».

 • Склад

  Водна дисперсія полімеру та силіконової емульсії з фракціонованими наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

  Витрата на 1 шар

  2,7 - 3,0 кг/м2 . Наносять в один шар.

  Сухий залишок

  Близько 82 %.

  Густина

  Близько 1,8 кг/л.

  Розмір частинок

  Грубозернисті, клас S4, (ДСТУ EN 1062-1:2012). Близько 2000 мкм.

  Паропроникність

  Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012)

  Водопроникність

  Середня, клас W2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносять шпателем або теркою із нержавіючої сталі, після структурують пластиковою або поліуретановою штукатурною теркою.

  Час висихання при температурі +23ºС і відносній вологості 50%

  На відлип не менше 6 годин. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів.

  Колір

  База LАP – білий, колерується у світлі і пастельні кольори. Базис LC (прозорий) тільки для колеровки. Штукатурка колерується за каталогами «Тіккуріла Фасад», «ЛКМ для кам’яних поверхонь» та ін.

  Атмосферостійкість

  Висока. Зберігає захисні і декоративні властивості в середньому не менше 10 років.

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до +80 ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування! Штукатурку зберігають за температури +5 ºС…+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

  Тара

  15 кг, 25 кг.

 • Умови при нанесенні

  Поверхня повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, штукатурки і поверхні повинна бути у межах від +5 оС до +28 оС; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість поверхні, що оброблюється не більше 4%. Уникати впливу вітру, прямих сонячних променів і протягів.

  Попередня підготовка

  Нові, свіжі поверхні на вапняно-цементній основі слід витримати перед нанесенням штукатурки протягом 4 тижнів. Бетонні блоки можна штукатурити після одного опалювального сезону. Ретельно видалити покриття, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, висолів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Оброблена поверхня повинна бути міцною і сухою. Перед нанесенням штукатурки поверхню необхідно обробити ґрунтувальною фарбою Kolorit Contact у відповідності з інструкцією із застосування. При використанні колерованої штукатурки ґрунтовку рекомендується заколерувати у той же колір.

   

  Виконання робіт

  Штукатурку ретельно перемішати перед застосуванням. Розводити не рекомендується, але у разі потреби можна розбавити до 3% водою. Щоб уникнути відмінностей у відтінку при нанесенні на суцільну поверхню, змішати в одній ємності достатню кількість штукатурки. У разі застосування штукатурки штукатурку різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конструкції для того, щоб зробити їх непомітними. Нанести штукатурку на поверхню шпателем або теркою з нержавіючої сталі, або установкою для машинного нанесення рівномірним шаром, товщина якого відповідає розміру зерен. Наносити на одну поверхню безперервно способом «мокрий по мокрому», уникаючи перекриття раніше нанесеної штукатурки, в напрямку знизу-вгору. Після нанесення і видалення надлишків матеріалу структурують його круговими рухами пластикової або поліуретанової штукатурної терки, утримуючи її паралельно поверхні.

  Очищення інструментів

  Видалити залишки штукатурки з інструменту, після чого промити водою, не допускаючи його висихання.

   

  Догляд

  Очищення оштукатуреної поверхні проводять не раніше, ніж через місяць після нанесення штукатурки, обережною промивкою під тиском без застосування миючих засобів. На поверхні може залишитися слід від миття, і тому рекомендується відокремити ділянку миття по лініях фасаду будівлі для того, щоб зробити його непомітним. Очищення від окремих забруднень, що не прилипли до поверхні, можна проводити сухим очищенням за допомогою м’якої щітки.

  Охорона праці

  Штукатурка є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На штукатурку є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона довкілля

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

   

 • Штукатурка є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку.

  Вміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42/ЄС (підкатегорія с < 40 г/л).

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “STANDART K”

  Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *