Kolorit STANDART G

Kolorit STANDART G Фото № 1

Kolorit STANDART G

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Зміцнюючий ґрунт глибокого проникнення на акрилатній основі

Призначений для зміцнення і просочення бетонних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших поглинаючих поверхонь перед нанесенням штукатурки, шпаклівки, водно-дисперсійних фарб. Так само можна використовувати для підготування поверхні під гідро- і теплоізоляцію, наливні підлоги, укладання керамічної плитки і перед клеєнням шпалер.

Вирівнює поглинаючу здатність основи, знижує витрату фарби, покращує адгезію фарб, що наносяться, підвищує атмосферостійкість покриття.

Застосовують для ґрунтування стін і стель усередині приміщень, а також фасадів житлових, торговельних, промислових, складських та інших будівель.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру з функціональними добавками.

  Витрати на 1 шар

  До 10 м2/л. На витрату впливають стан оброблюваної поверхні, а також метод і умови нанесення.

  Сухий залишок

  прибл. 5,5 %.

  Густина

  прибл. 1,0 кг/л.

  Розріджувач

  Вода

  Спосіб нанесення

  Наносити пензлем, щіткою або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018" - 0,023". Допускається розбавляти до 50% за об'ємом.

  Час висихання при +23 ºС і відносній вологості 50%

  Повне висихання не раніше, ніж через 5 годин. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря.

  Колір

  Молочно-білий, після висихання безкольоровий..

  Зберігання

  Не допускати заморожування ґрунту! Ґрунт зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

  Тара

  2 л; 5 л; 10 л.

 • Умови при нанесенні

  Оброблювана поверхня має бути сухою і міцною. Температура повітря, матеріалу і поверхні має бути в межах від +5 °С до +28 °С. Відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Не наносити матеріал на мокру або не поглинаючу поверхню.

  Попередня підготовка

  Свіжу вапняно-цементну штукатурку обробляти не раніше, ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпакльовані поверхні – через 1-5 діб залежно від товщини шару і умов нанесення. Оброблювана поверхня має бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, цвілі, висолів, жирних плям. За необхідності вирівняти поверхню шпаклівкою, відповідною для цієї поверхні. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити.

  Застосування

  Ґрунт ретельно перемішати перед застосуванням і періодично перемішувати під час використання. Для сильно поглинаючих основ засіб наносити нерозбавленим, для слабко поглинаючих допускається розведення водою 1:1.

  ПОВЕРХНЯ СТУПІНЬ РОЗБАВЛЕННЯ
  Слабка штукатурка, що обсипається. Газобетон. Не розбавляти
  Міцна штукатурка.

  Мінеральна декоративна штукатурка «Короїд», «Баранчик».

  4 частини ґрунта : 1 частина води
  Бетон. 3 : 1
  Гіпсокартонна плита. 2 : 1
  Готові до застосування шпаклівки. 1 : 1

  Готовий розчин наносити в один шар пензлем, щіткою або розпиленням методом «мокрий по мокрому» (2-3 проходи поспіль у міру поглинання, не допускаючи висихання). Для того, щоб уникнути появи глянцю після висихання, ґрунт повинен повністю всмоктатися. Поверхню можна фарбувати після повного її висихання, але не раніше, ніж через 5 годин після нанесення ґрунтовки.

  Очищення інструментів

  Після застосування промити водою або миючим засобом.

  Охорона праці

  Ґрунт не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичним і пожежобезпечним. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На матеріал є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Ґрунт є нетоксичним і пожежобезпечним, не містить органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку.

  Вміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42/ЄС (підкатегорія h <30 г/л).

  Ґрунт відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу», які розроблені відповідно до ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT).

  Сертифікат видано органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета».
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit STANDART G”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *