Kolorit STANDART А Фото № 1

Kolorit STANDART А

certificate image
certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Латексна, атмосферостійка фарба на акрилатній основі для зовнішніх робіт

Призначена для первинного фарбування міцної цементно-вапняної й вапняної штукатурок (у т. ч. декоративні штукатурки «короїд» і «баранець»), бетону й інших відповідних міне-ральних поверхонь.

Фарба придатна для раніше фарбованих поверхонь, якщо старе покриття не відшарову-ється і не крейдує. Фарба не придатна для фарбування еластичних поверхонь і поверхонь, пофарбованих вапняними фарбами.

Рекомендується для первинного і ремонтного фарбування фасадів житлових, торго-вельних, промислових, складських та інших будівель.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

  Витрата на 1 шар

  До 8 м2/л. На витрату впливають стан поверхні, що підлягає фарбуванню, а також метод нанесення і умови під час фарбування.

  Сухий залишок

  прибл. 55 % (база LА), бл. 56 % (база LС).

  Густина

  прибл. 1, 4 кг/л (база LА), бл. 1, 35 кг/л (база LС).

  Паропроникність

  Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Водопроникність

  Низська, клас W3 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесениян

  Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосо-вувати сопло 0,018" - 0,023".

  Час висихання при 23ºС і відносній вологості 50%

  Від пилу – 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 1-2 години. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів.

  Блиск

  Матовий, клас G3 (ДСТУ EN 1602-1:2012).

  Колір

  База LА - біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори. База LС - безкольорова, тільки для колерування в темні і насичені кольори. Фарба колерується за каталогами «Tikkurila Facade», «ЛКМ для кам'яних поверхонь» та ін. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору.

  Атмосферостійкість

  Хороша, також у промисловому середовищі. Зберігає захисні і декоративні властивості в середньому не менше 10 років.

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до 80 ºС

  Зберігання

  Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упа-ковці виробника. Термін зберігання – 36 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

  Тара

  4,5 л; 9,0 л; 18,0 л.

 • Умови під час фарбування

  Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні має бути в межах від +5 °С до +28 °С. Відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати дії вітру і прямих сонячних променів.

  Попередня підготовка

  Нефарбована поверхня:
  Свіжу вапняно-цементну штукатурку фарбувати не раніше ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпакльовані поверхні – через 1-5 діб залежно від то-вщини шару і умов нанесення. Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, цвілі, висо-лів, жирних плям. Глянсові і склоподібні поверхні обробити механічно для надання їм шорст-кості, пил видалити. Порошкоподібний крихкий шар (цементний клей) видалити з поверхні піс-коструминним пристроєм, щіткою або промиванням під тиском водою з піском. У разі потре-би вирівняти поверхню шпаклівкою, відповідною для цієї поверхні. Після висихання відшліфу-вати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибів рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT START BIOSTOP. Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідним вологовбиран-ням слід зміцнити засобом KOLORIT STANDART GRUNT відповідно до інструкції із застосу-вання. Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідною вбираючою здатністю, слід зміцнити засобом KOLORIT SILANIT.

  Раніше пофарбована поверхня:
  Очистити поверхню від бруду, пилу, сторонніх включень і висолів. Видалити всі шари старого покриття, що відшаровуються, слабко тримаються. Перевірити стан швів бетонних блоків, тріщини розшити. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

  Окраска

  Незабарвлена ​​поверхню:
  Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Щоб уникнути відмінностей у відтінку, для забарвлення суцільний поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. Якщо доведеться застосовувати фарбу різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конструкції для того, щоб зробити їх непомітними. При необхідності, для нанесення 1-го шару розбавити водою (не більше 10%). Рекомендується наносити валиком, пензлем або розпиленням в 2 шари. Час висихання кожного шару – 2-4 години в залежності від умов. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць після нанесення.

  Ремонтна забарвлення:
  Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої KOLORIT STANDART A, можна застосовувати цю ж фарбу або іншу водорозчинні акрилатную фасадну фарбу. Див. П. “Попередня підготовка”.

  Очищення інструментів

  Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим Пенсселіпесу (ТМ Tikkurila). Сліди фарби, що підсохла, можна видалити з інструменту миючим засобом Пенсселіпесу.

  Догляд

  Очищення пофарбованої поверхні здійснювати не раніше, ніж через місяць після фарбування, обережним промиванням під тиском без застосування миючих засобів. На поверхні може за-лишитися слід від миття, і тому рекомендується відокремлювати ділянку миття по лініях конс-трукції для того, щоб зробити його непомітним. Очищення від окремих забруднень, що не прилипли до поверхні, здійснювати сухим очищенням за допомогою м’якої щітки.

  Охорона праці

  Фарба є нетоксичного та пожаробезопасной. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного зіткнення з матеріалом. На фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

  Охорона навколишнього середовища

  Не викидати у стоки, водойма або на грунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить легколетких органічних розчинни-ків, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату й аміаку.

  Вміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42/ЄС (підкатегорія с <30 г/л).

  Фарба відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Еколо-гічні критерії оцінювання життєвого циклу», які розроблені відповідно до ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT).

  Сертифікат видано органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit STANDART А”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *