Kolorit Sokelit

Kolorit Sokelit Фото № 1

Kolorit Sokelit

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Латексна цокольна фарба для зовнішніх робіт на акрилатній основі, модифікована силіконом та воском

Призначена для фарбування міцної цементно-вапняної і вапняної штукатурок (в т. ч. декоративні штукатурки «короїд» і «баранець»), бетону та інших відповідних мінеральних поверхонь.

Фарба підходить для раніше пофарбованих поверхонь, якщо старе покриття не відшаровується і не крейдить. Рекомендується використовувати в сполученні з ґрунтовкою KOLORIT SILANIT.

Фарба не придатна для фарбування дахів.

Використовують для первинного і ремонтного фарбування фасадів житлових, торовельних, промислових, складських та інших будівель.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру, силіконової та воскової емульсій з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

  Витрата в 1 шар

  6 - 10 м2/л. На витрату вливає стан поверхні, що фарбується, а також метод нанесення і умови при фарбуванні.

  Сухий залишок

  прибл. 53 % (база LA), бл. 45 % (база LС).

  Густина

  прибл. 1,33 кг/л (база LА), бл. 1,22 кг/л (база LС).

  Паропроникність

  Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Водопроникність

  Низька, клас W3 (ДСТУ EN 1062-1: 2012).

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском використовувати сопло 0,027" – 0,029".

  Час висихання при 23ºС і відносній вологості 50%

  Від пилу – 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 2-4 години. Час висихання збільшується по мірі пониження температури і підвищення відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 діб.

  Блиск

  Матовий, клас G3 (ДСТУ EN 1602-1:2012).

  Колір

  База LА – біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори. База LС – безкольорова, тільки для колерування у темні і насичені кольори. Фарба колерується по каталогам "Тіккуріла Фасад", "ЛКМ для кам’яних поверхонь" та ін. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору.

  Атмосферостійкість

  Хороша, також в промисловому середовищі. Зберігає захисні і декоративні властивості у середньому не менше 10 років.

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до 80 ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС …+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника Термін зберігання – 36 місяці від дати виробництва, що вказана на упаковці.

  Тара

  0,9 л; 2,7 л; 4,5 л; 9,0 л; 18,0 л.

 • Умови при фарбуванні

  Поверхня, що фарбується, повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути у межах от +5°С до +28°С; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість поверхні, що оброблюється, не вище 4%. Уникати впливу вітру і прямих сонячних променів.

  Попередня підготовка

  Нефарбована поверхня:
  Свіжу вапняно-цементну штукатурку фарбувати не раніше ніж через 4 тижні, бетонні блоки — після одного опалювального сезону, шпакльовані поверхні — через 1-5 діб в залежності від товщини шару і умов нанесення. Поверхня, що підлягає фарбуванню, повинна бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, цвілі, висолів, жирних плям. Глянцеві і склоподібні поверхні обробити механічно для придання їм шорсткості, пил видалити. Порошкоподібний крихкий шар (цементний клей) видалити з поверхні піскоструминним пристроєм, щіткою або промиванням під тиском водою з піском. У разі потреби вирівняти поверхню шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Після висихання відшліфувати, пил від шліфовки видалити. Для захисту від цвілі і грибів обробити поверхню засобом KOLORIT START BIOSTOP. Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідною вбираючою здатністю, слід зміцнити засобом KOLORIT SILANIT.

  Раніше пофарбована поверхня:
  Очистити поверхню від бруду, пилу, сторонніх включень і висолів. Видалити всі шари старого покриття, що відшаровуються, слабко тримаються. Перевірити стан швів бетонних блоків, тріщини розшити. Далі обробити так само, як нові поверхні. KOLORIT SOKELIT можна використовувати для ремонтного фарбування міцних покриттів акрилатних и силіконових фарб, що розводяться водою.

  Фарбування

  Нефарбована поверхня:
  Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Щоб уникнути розбіжностей відтінків, для фарбування суцільної поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. У разі застосування фарби різних партій, стики рекомендується виконувати по лініям конструкції для того, щоб зробити їх непомітними У разі потреби для нанесення першого шару розбавити водою (не більше 10%). Рекомендується наносити валиком, пензлем або розпиленням в 2 шари. Час висихання кожного шару – 2-4 години в залежності від умов. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць після нанесення.

  Ремонтне фарбування:
  Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою KOLORIT SOKELIT, можна використовувати цю саму фарбу або іншу фасадну фарбу, що розводиться водою. Див. п. “Попередня підготовка”.

  Очищення інструментів

  Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом Пенсселіпесу (ТМ Tikkurila). Сліди фарби, що підсохла, можна видалити з інструменту миючим засобом Пенсселіпесу.

  Догляд

  Очищення пофарбованої поверхні проводити не раніше, ніж через місяць після фарбування, обережно промити під тиском без використання миючих засобів. На поверхні може залишитись слід від миття, і тому рекомендується відокремлювати ділянку миття по лініям конструкцій для того, щоб зробити його непомітним. Очищення від окремих забруднень, що не прилипли до поверхні, здійснювати сухим очищенням за допомогою м’якої щітки.

  Охорона праці

  Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фарбу є заключення державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього серидовища

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати у місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить летких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку. Вміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42/ЕС (підкатегорія с <40 г/л).

  Фарба відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу», які розроблені у відповідності з ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT).

  Сертифікат видано органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета».

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit Sokelit”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *