SILANIT Фото № 1

SILANIT

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Силіконовий ґрунт для зовнішніх робіт

Призначений для зміцнення і просочення бетонних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших поглинаючих поверхонь перед нанесенням штукатурки, шпаклівки, водно-дисперсійних фарб. Рекомендується використовувати перед фарбуванням фасадними фарбами KOLORIT FASILIT, KOLORIT STANDART A.

Зміцнює поверхню, надає водовідштовхувальні властивості, і водночас не перешкоджає виходу через поверхню газоподібної вологи (водяної пари), зменшує вологопоглинання обробленої поверхні, чим знижує ризик появи висолів і інших негативних явищ, викликаних поглинанням і міграцією води.

Ґрунт глибоко проникає в поверхню, забезпечуючи довготривалий захист, підвищує атмосферостійкість покриття, знижує витрату фарби.

Застосовують для ґрунтування фасадів житлових, торговельних, промислових, складських і інших будівель, у тому числі історичних пам’ятників архітектури, будівель у приморській зоні. Також для ґрунтування стін та стель у сухих і вологих приміщеннях. Можливе використання як захисного просочення для консервації декоративної кладки з пористого природного (наприклад, піщанику) або штучного каменю на вертикальних поверхнях. Не рекомендується на кам’яних поверхнях із щільною непористою структурою (граніт, мармур тощо).

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру і силіконової емульсії з функціональними добавками.

  Витрати на 1 шар

  До 10 м2/л. На витрату впливають стан оброблюваної поверхні, а також метод і умови нанесення.

  Сухий залишок

  бл. 80 %

  Густина

  бл. 1,0 кг/л.

  Розріджувач

  Вода

  Спосіб нанесення

  Наносити пензлем, щіткою або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018" - 0,023". сопло 0,018" - 0,023". Допускається розбавляти до 50% за об'ємом.

  Час висихання при +23 ºС і відносній вологості 50%

  Повне висихання не раніше, ніж через 5 годин. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря.

  Колір

  Молочно-білий, після висихання безкольоровий.

  Зберігання

  Не допускати заморожування ґрунту! Ґрунт зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

  Тара

  2 л; 5 л; 10 л.

 • Умови при нанесенні

  Оброблювана поверхня має бути сухою і міцною. Температура повітря, матеріалу і поверхні має бути в межах від +5 °С до +28 °С; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Не наносити матеріал на мокру або непоглинаючу поверхню.

  Попередня підготовка

  Свіжу вапняно-цементну штукатурку обробляти не раніше, ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпакльовані поверхні – через 1-5 діб, залежно від товщини шару і умов нанесення. Оброблювана поверхня має бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, цвілі, висолів, жирних плям. У разі потреби вирівняти поверхню шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибів рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT START BIOSTOP.

  Застосування

  Ґрунт ретельно перемішати перед застосуванням і періодично перемішувати під час використання. Для сильно поглинаючих основ засіб наносити нерозбавленим, для слабко поглинаючих допускається розведення водою 1:1.

  ПОВЕРХНЯ СТУПІНЬ РОЗБАВЛЕННЯ
  Слабка штукатурка, що обсипається. Газобетон. Не розбавляти
  Міцна штукатурка.

  Мінеральна декоративна штукатурка «Короїд», «Баранчик».

  4 частини ґрунті : 1 частина води
  Бетон. 3 : 1
  Гіпсокартонна плита. 2 : 1
  Готові до застосування шпаклівки. 1 : 1

  Готовий розчин наносити в один шар пензлем, кистю або розпиленням методом «мокрий по мокрому» (2-3 проходи поспіль у міру поглинання, не допускаючи висихання). Для того, щоб уникнути появи глянцю після висихання, ґрунт повинен повністю всмоктатися. Поверхню можна фарбувати після повного її висихання але не раніше, ніж через 5 годин після нанесення ґрунтовки.

  Очищення інструментів

  Після застосування промити водою або миючим засобом.

  Охорона праці

  Ґрунт не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичним і пожежобезпечним. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На матеріал є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Ґрунт є нетоксичним і пожежобезпечним, не містить органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку. Вміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42/ЄС (підкатегорія h <30 г/л). Ґрунт відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу», які розроблені відповідно до ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT). Сертифікат видано органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета».
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “SILANIT”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *