Kolorit Silanit Фото № 1

Kolorit Silanit

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Інноваційний силіконовий ґрунт з наносріблом та підвищеною проникаючою здатністю

Призначений для зміцнення і просочення бетонних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших поглинаючих поверхонь перед нанесенням штукатурки, шпаклівки, водно-дисперсійних фарб. Рекомендується використовувати перед фарбуванням антимікробної фарби Kolorit Argentic та інших інтер’єрних фарб KOLORIT.

Містить наночастинки срібла для захисту покриття від бактерій кишкової палички (Escherihia coli) та збудника грибкових інфекцій (Candida albicans). Технологія Extra Wetting забезпечує більш глибоке проникнення засобу, що підвищить ефективність зміцнення поверхні та знижує витрату фарби. Вміст силіконової емульсії надає водовідштовхувальні властивості, і водночас не перешкоджає виходу через поверхню газоподібної вологи (водяної пари), зменшує вологопоглинання обробленої поверхні.

Застосовують для ґрунтування стін та стель у сухих і вологих приміщеннях. Наприклад, дитячі кімнати, передпокої, дитячі садки, школи, лікарні, підприємства громадського харчування та харчової промисловості (поверхні, що не контактують з продуктами харчування), HoReCa, місцях великого скупчення людей тощо.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру і силіконової емульсії з функціональними добавками та бактерицидом на основі наносрібла. В складі використовується сировина виробництва ЄС, Великобританії та Швейцарії.

  Витрати на 1 шар

  До 10 м²/л. На витрату впливають стан оброблюваної поверхні, а також метод і умови нанесення.

  Сухий залишок

  бл. 7,0 %

  Густина

  бл. 1,0 кг/л.

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносити пензлем, щіткою або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018" - 0,023". Допускається розбавляти до 50% за об'ємом

  Час висихання при +23 ºС і відносній вологості 50%

  Повне висихання не раніше, ніж через 5 годин. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря.

  Колір

  Молочно-білий, після висихання безкольоровий.

  Зберігання

  Не допускати заморожування ґрунту! Ґрунт зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

  Тара

  2 л, 5 л, 10 л.

  Нормативний документ

  ТУ В.2.7-24.3-2476322-002:2019

 • Попередня підготовка

  Оброблювана поверхня має бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, цвілі, висолив, жирних плям. У разі потреби вирівняти поверхню шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибів рекомендується обробити поверхню засобом Kolorit Biostop.

  Застосування

  Ґрунт ретельно перемішати перед застосуванням і періодично перемішувати під час використання. Для сильно поглинаючих основ засіб наносити нерозбавленим, для слабко поглинаючих допускається розведення водою 1:1

  ПОВЕРХНЯ СТУПІНЬ РОЗБАВЛЕННЯ
  Слабка штукатурка, що обсипається. Гіпсові шпаклівки. Не розбавляти
  Бетон 3 : 1
  Гіпсокартонна плита. 2 : 1
  Готові до застосування шпаклівки. 1 : 1

  Готовий розчин наносити в один шар пензлем, щіткою або розпиленням методом «мокрий по мокрому» (2-3 проходи поспіль у міру поглинання, не допускаючи висихання). Для того, щоб уникнути появи глянцю після висихання, ґрунт повинен повністю всмоктатися. Поверхню можна фарбувати після повного її висихання але не раніше, ніж через 5 годин після нанесення ґрунтовки.

  Очищення інструментів

  Після застосування промити водою або миючим засобом.

  Охорона праці

  Ґрунт не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичним і пожежобезпечним. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На матеріал є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Ґрунт відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 «Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу», розробленого за принципами та структурою оцінювання життєвого циклу продукції ДСТУ ISO 14040 (ISO 14040:2006, IDT). Сертифікат видано органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета».
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit Silanit”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *