ШВЕДСЬКА ТАРА

Відро, що використовується для фасування фарби ТМ Kolorit виробляється в Швеції компанією Emballator Lagan Plast. Це один з найстаріших європейських виробників тари, компанія була заснована в 1965 році.

Ми обрали саме цю упаковку, орієнтуючись на досвід міжнародного концерну Tikkurila Group, який використовує відра виробництва Emballator Lagan Plast при фасуванні продукції ТМ Tikkurila та Vivacolor.

Шведская тара-фото-1

Шведская тара-фото-2
Захист етикетки від підробок. Під час друку етикетки використовуються спеціальні формули кольорів Pantone і високоякісний папір, які складно підробити. Всі назви продуктів TM Kolorit основної лінійки запатентовані.
Шведская тара-фото-3

Удосконалена форма кришки. Форма кришки і дна відра має спеціальні елементи, що дозволяють зафіксувати відра одне на одному ніби елементи пазла, це збільшує стійкість відер в палетах і відповідно підвищує надійність при транспортуванні.

Крім цього, форма кришки зменшує ризик «забивання» під кришку пігменту під час колерування, що сприяє підвищенню точності колеровання.

Шведская тара-фото-4
Спеціальна поверхня внутрішньої сторони кришки. Рельєфне покриття внутрішньої сторони кришки утримує підсохлу фарбу і запобігає її попаданню у фарбу, а відповідно, появи включень у продукті.
Шведская тара-фото-5
Замок, що запобігає несанкціонованому відкриттю банки. Конструкція замків не дозволяє розкрити відро без порушення цілісності пломб, що захищає продукт від підробок. На кришці є 2 замки, розташованих один навпроти одного, що забезпечує легкість відкриття відра без зусиль і додаткового інструменту.
Шведская тара-фото-6
Підвищена щільність стінок відра сприяє високій функціональності упаковки, відро не деформується при транспортуванні і зберіганні, а також відмінно переносить перемішування у всіх типах змішувачів і шейкерів.
Ми все продумали до дрібниць!
Купуйте якісну і оригінальну продукцію!
* Даний опис упаковки актуально для 9-ти літрової фасування продукції TM Kolorit Family, Legenda, Idol, Dynasty, History, Fasilit, Sokelit.