ШИК, БЛИСК, КРАСА. ЛАЗУР ІЗ ЕФЕКТОМ МЕРЕХТІННЯ ТАЙКА

При оформленні інтер’єру важливо, щоб вибрані кольори і відтінки гармонійно поєднувалися між собою. Крім цього, хочеться мати і якусь родзинку, деталь, яка вигідно підкреслить переваги дизайну приміщення. У цьому вам допоможе лазур із ефектом мерехтіння Тайка від фінського виробника Tikkurila.

У ЧОМУ ПРАКТИЧНА ПРИВАБЛИВІСТЬ ЛАЗУРІ?

Вона додасть стінам і стелям декоративний ефект, який не залишиться непоміченим. Золоті й срібні блискітки, що містяться в лазурі Тайка, створять ніжне сяйво, яке при різному освітленні внесе в інтер’єр таємничість і чарівність.

Лазур Тайка має стриманий і в той же час вишуканий напівглянцевий блиск, що дозволить втілити ваші найсміливіші ідеї. Ви можете вибрати золотистий або срібний відтінок – завдяки їм приміщення наповниться новими фарбами і додатковим світлом. Тепле мерехтіння золота або холодний блиск срібла – вибирайте відтінок в залежності від того, який з них переважає в дизайні вашої кімнати. У будь-якому випадку краса інтер’єру буде вигідно підкреслена.

Для того щоб виділити ефект блакиті з його шляхетними відтінками, використовуйте не тільки природне освітлення, але і оригінальне підсвічування або бічне світло.

НАНЕСЕННЯ ЛАЗУРІ ТАЙКА І ДОГЛЯД ЗА ПОФАРБОВАНИМИ НЕЮ ПОВЕРХНЯМИ

Лазур Тайка наноситься на сухі пофарбовані стіни і стелі. При цьому важливо, який колір інтер’єрної фарби використовувався до цього, оскільки їх поєднання буде впливати на колористику остаточного результату. Рекомендуємо фарбу «Гармонія» з оксамитовим ефектом в якості ідеального поєднання до лазурі Тайка.

Лазур дуже зручна в застосуванні – вона розбавляється водою, і наноситься звичайним валиком або пензликом. Перед використанням її потрібно ретельно перемішати, а потім рівномірно забарвити поверхню, періодично розмішуючи блакить під час роботи. Наступний шар наноситься через добу, а висихає продукт приблизно через 48 годин.

Лазур Тайка – це відмінна можливість заощадити:

  • 1 л фарби витрачається на 6 мсильно поглинаючих або на 10 мслабко поглинаючих поверхонь;
  • випускається в трьох видах тари – 1/3 л, 1л і 3л. Ви зможете вибрати для себе зручну розфасовку;
  • застосовується не тільки в житлових, але і для торгових та офісних приміщеннях, має додаткові захисні властивості.

Через місяць після фарбування поверхні її можна очистити трохи вологою ганчірочкою без застосування хімічних засобів. Надалі пил і забруднення видаляються м’якою щіткою або тканиною, просоченою нейтральним миючим складом.

Не бійтеся вносити трохи розкоші в інтер’єр. Лазур з мерехтливим ефектом Тайка безсумнівно вам в цьому допоможе!