НАЙДОВШИЙ В ЄВРОПІ МУРАЛ З’ЯВИТЬСЯ В КИЄВІ ЗА ПІДТРИМКИ KOLORIT


14 серпня, в свято Першого Медового Спасу, відбулися урочистості, присвячені відродженню літописної річки Почайни.

Річка має колосальне історичне значення, адже за переказами саме в ній відбувалося Хрещення Русі князем Володимиром у 988 р.

Але річка Почайна була забута. Протягом десятків років її береги поступово перетворювалися в стихійне звалище для побутового сміття та інших відходів життєдіяльності людини. Якби не зусилля і невблаганний ентузіазм небайдужих людей, ми б і не знали, що практично в центрі міста знаходиться легендарне місце.

Зараз вздовж річки проходить захисна стіна, на якій художники-волонтери створили мурал за мотивами історичної події хрещення Русі.

Копітка робота над стометровим шедевром тривала протягом трьох тижнів, незважаючи на погодні умови. І під проливними зливами, і в спеку майстра за допомогою фарби Kolorit Facade Standart, наданою компанією «Фарби Колорит», зображували Апостола Андрія, княгиню Ольгу, Володимира Великого та інші сюжети, відтепер охороняють річку Почайну.

Робота над муралом ще не закінчена, у організаторів є задумка створити у літописної річки найдовший мурал в Європі. І ТМ Kolorit з радістю буде приймати подальшу участь в цій знаковій історичному проекті.

На святі зібралося багато гостей. Організатори розповіли про історію річки і хрещення Русі, поділилися труднощами над відтворенням історичного місця, а також ідеями і планами на майбутнє.

Не обійшлося і без святкового торта – символа нового Дня народження літописної річки!

Історичне місце, яке може відвідати будь-який бажаючий, знаходиться практично в центрі столиці, недалеко від ст. м. Петрівка за адресою вул. Вербова, 20а.