САДОВІ МЕБЛІ З ПІДДОНІВ

Піддони – це непримітні дерев’яні конструкції. Транспортні компанії використовують їх для упаковки товару, але народні умільці знають, як зробити з них красиві та недорогі садові меблі.

5 ОСОБЛИВОСТЕЙ ПІДДОНІВ

  1. Універсальність. Прямокутна форма піддонів дозволяє використовувати їх для будь-яких експериментів у створенні меблів.

  2. Практичність. Для виготовлення піддонів беруть необроблені дошки, які ви можете самостійно пофарбувати або покрити лаком.

  3. Надійність. Деревина піддонів витримує вантаж до 1000 кг. Це означає, що матеріал якісний, і меблі з нього будуть довговічними.

  4. Низька вартість. Транспортні компанії готові віддати піддони безкоштовно через їх непотрібність. Якщо ж ви будете їх купувати, то знайте: такі конструкції коштують копійки в порівнянні з готовими меблями – в середньому 50 гривень за штуку. Ви витратитесь лише на фурнітуру і додаткові матеріали.

  5. Ексклюзивність. Хоча всі піддони однакові, ви можете пофарбувати їх в будь-який колір на свій смак. В результаті у вас в саду будуть стояти унікальні меблі вашого власного дизайну.

ЯК ЗРОБИТИ МЕБЛІ З ПІДДОНІВ САМОСТІЙНО: РЕКОМЕНДАЦІЇ

Для початку визначтеся, що ви будете робити. Найчастіше роблять лавки, крісла, підвісні дивани. Якщо є така можливість, накидайте схематичний ескіз майбутніх меблів.

Далі необхідно підготувати піддони. Очистіть їх від пилу та інших забруднень, відшліфуйте поверхню за допомогою наждачного паперу. Якщо ви плануєте робити меблі нестандартних розмірів, вам буде потрібно попередньо розібрати піддони на дошки. Розсортуйте їх по ширині та довжині.

Обов’язково подумайте, де ви поставите готові меблі з піддонів. Дерево не любить високу вологість, погано переносить опади, високі температури. Щоб ваші садові меблі зберегли свій вигляд і форму, обробіть дошки ґрунтовкою і фарбою. Для дерева відмінно підійде фарба Міранол від компанії Тіккуріла. Це ударостійка алкідна емаль має глянсовий блиск і колерується в тисячі відтінків.

;

Щоб садові меблі з піддонів виглядали акуратно, дотримуйтесь простих порад:

  • наносите засіб тонким шаром;
  • уважно офарблюйте стики дощок;
  • наносите фарбу на попередньо оброблену деревину, бажано – після грунтовки.

У результаті меблі з піддонів будуть не лише гарними, але і практичною. Головне, в ваших руках ці конструкції знайдуть друге життя, стануть функціональним предметом інтер’єру, створять неповторний стиль і затишок.