Kolorit Radiator Enamel

Kolorit Radiator Enamel Фото № 1

Kolorit Radiator Enamel

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Напівматова акрилова емаль для радіаторів

Призначена для первинного і ремонтного фарбування металевих поверхонь в середині приміщень. Можна використовувати також для поверхонь, що раніше фарбувалися алкідними фарбами та лаками.

Містить у своєму складі протикорозійний компонент. Використовується для фарбування радіаторів, труб, дверей, лиштви (наличників), шаф, елементів меблів, віконних рам, конструкцій і т. д.

Не підходить для поверхонь, що раніше фарбувалися нітроцелюлозними фарбами або лаками.

Дозволена для застосування в дитячих дошкільних і шкільних закладах, а також для лікувально-профілактичних установ, є висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилового полімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

  Витрата на 1 шар

  До 11 м²/л.

  Сухий залишок

  Близько 45 %.

  Густина

  Близько 1,2 кг/л.

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносити пензлем, валиком або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018" - 0,023".

  Час висихання при +23 ºС і відносній вологості 50%

  Від пилу – 1 година. Наступний шар можна наносити через 2-4 години. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 діб.

  Блиск

  Середній глянець (ДСТУ EN 13300:2012).

  Колір

  База А – біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори. Емаль колерується за каталогами «Tikkurila Symphony», «Monicolor Nova», «NCS», «RAL» та ін. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору.

  Зносостійкість

  1 клас стійкості до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300:2012).

  Хімстійкість

  Витримує часте очищення з використанням миючих і дезінфікуючих засобів, а також легке очищення деякими розчинниками (спирт, уайт-спірит).

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур до +120 ºС

  Зберігання

  Не допускати заморожування емалі! Емаль зберігати і транспортувати при температурі +5 ºС ...+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

  Тара

  0,9 л; 2,0 л.

 • Умови під час фарбування

  Поверхня повинна бути сухою. Температура повітря, матеріалу і поверхні повинна бути у межах від +5 ºС до +28 ºС; відносна вологість повітря не більше 80%. При нанесенні уникати протягів.

  Попередня підготовка
  Оброблювана поверхня повинна бути сухою. Ретельно видалити покриття, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, іржі, окалини, висолів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію.

  Оброблювана поверхня повинна бути сухою. Ретельно видалити покриття, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, іржі, окалини, висолів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію.

  Раніше пофарбовані поверхні вимити лужним миючим розчином (наприклад, засобом Мааліпесу ТМ Tikkurila), ретельно промити чистою водою і висушити. Глянсові поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити.

  Фарбування

  Емаль ретельно перемішати перед застосуванням і періодично помішувати під час застосування. Розводити не рекомендується, але при необхідності можна розвести до 10% водою для нанесення першого шару. Емаль наносять в один або два шари пензлем, розпиленням, або валиком рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Краще за все для фарбування підходять синтетичні пензлі.

  Ремонтне фарбування покриття RADIATOR ENAMEL виконувати цією самою емаллю або іншою водно-дисперсійною емаллю на акриловій основі. Див. пункт «Попередня підготовка».

  Очищення інструментів

  Після застосування інструмент промити водою або миючим засобом (наприклад, засобом Пенсселіпесу ТМ Tikkurila).

  Догляд

  Готове покриття рекомендується очищати нейтральним миючим розчином за допомогою м’якої тканини або губки не раніше, ніж через місяць після фарбування.

  Охорона праці

  Емаль є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На емаль є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати в каналізацію, водойму або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit Radiator Enamel”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *