ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ПО НАЛИВНІЙ ПІДЛОЗІ

25 – 27 червня 2018р. на базі одного з магазинів Color Studio Tikkurila спеціалісти компанії Фарби Колорит провели майстер-клас по створенню наливної підлоги і навчили співробітників і партнерів компанії тонкощам цього процесу.

Обучение по наливным полам фото-1 Обучение по наливным полам фото-2

Навчання традиційно включало теоретичну і практичну частини. За теоретичну частину навчання відповідав провідний технічний спеціаліст Валерій Полупан, а для практичного навчання був запрошений фахівець з Естонії Мусте Тармо.

Обучение по наливным полам фото-3

Тармо не тільки справив поетапне нанесення матеріалів (грунтове покриття, основне покриття, нанесення малюнка і логотипу TIKKURILA, фінішний шар), а й поділився лайф-хаками, що дозволяють домогтися більш якісного результату і, що роблять процес максимально зручним і легким для майстра.

Обучение по наливным полам фото-4 Обучение по наливным полам фото-5

Практика була організована таким чином, що всі учасники навчання мали можливість попрактикуватися в нанесенні матеріалів на фіброцементні плити, заздалегідь заготовленими фахівцями каналу DIM.

При виготовленні підлоги були використані наступні матеріали:

 • Temafloor 200
 • Temafloor P300 в кольорах:
  – Білий;
  – RAL 1037;
  – RAL 230-3;
  – RAL 510-5;
 • Temacoat RM 40
 • Fontedur ФЛ Мат

 

Обучение по наливным полам фото-6 Обучение по наливным полам фото-7

Незабаром відвідувачі магазину Color Studio Tikkurila зможуть оцінити роботу фахівців і красу підлоги, створеної матеріалами Tikkurila!

Обучение по наливным полам фото-8