ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ДО ФАРБУВАННЯ. ЧАСТИНА 2

РЕМОНТНЕ ФАРБУВАННЯ МІНЕРАЛЬНИХ ПОВЕРХОНЬ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ

Нерідкі випадки, коли потрібно провести ремонтне фарбування, тобто знову пофарбувати поверхню, яка колись уже була покрита лакофарбовими матеріалами.

В першу чергу необхідно з’ясувати, який тип фарби наносили раніше. Найчастіше всередині приміщень використовують водно-дисперсійні (акрилові) фарби, алкідні емалі і вапняні «побілки».

Такі покриття може з легкістю визначити кожен:

● водно-дисперсійні фарби, як правило, Глубокоматовая, матові або напівматові, не мають тріщин навіть через роки, плівка еластична або тендітна, не змочується або трохи змочується водою;

● алкідні емалі полуглянцевие або глянцеві, на покритті можуть бути невеликі тріщини, плівка тверда і тендітна, не змочується водою;

● вапняна «побілка» Глубокоматовая, легко береться на руку, змочується водою. В основному використовувалася для фарбування стель.

Розглянемо підготовку вищезазначених поверхонь під забарвлення водно-дисперсійними фарбами ТМ KOLORIT.

РЕМОНТНЕ ФАРБУВАННЯ ВОДНО-ДИСПЕРСІЙНИХ ФАРБ

Приберіть з поверхні пил і бруд. Якщо забруднень багато, рекомендуємо вимити її лужними розчинами, наприклад, миючим засобом Maalipesu TM Tikkurila. Потім ретельно промийте поверхню чистою водою і висушіть.

Видаліть фарбу, що відшаровується, шпаклівку і штукатурку. Нерівності вирівняйте за допомогою акрилових шпаклівок, наприклад, Presto ТМ Tikkurila. Після, слід відшліфувати поверхню і видалити пил.

Обробіть зашпатлёванние місця грунтовки KOLORIT STANDART GRUNT. У вологих приміщеннях рекомендуємо покрити поверхню засобом для захисту від біологічних пошкоджень KOLORIT START BIOSTOP, а після цього обробити зашпатлёванние ділянки ґрунтовкою KOLORIT SILANIT.

Тепер можна проводити ремонтну забарвлення водно-дисперсійними фарбами ТМ KOLORIT.

РЕМОНТНЕ ФАРБУВАННЯ АЛКІДНИХ ЕМАЛЕЙ

Очистіть поверхню від пилу і бруду, обробіть її миючим засобом Maalipesu TM Tikkurila, ретельно промийте чистою водою і висушіть.

Видаліть фарбу, що відшаровується, шпаклівку і штукатурку. Щоб прибрати нерівності, візьміть акрилову шпаклівку (наприклад, Presto ТМ Tikkurila), відшліфуйте поверхню до матового стану і видаліть пил.

Обробіть зашпатлёванние місця грунтовки KOLORIT STANDART GRUNT. У вологих приміщеннях рекомендуємо покрити всю поверхню засобом для захисту від біологічних пошкоджень KOLORIT START BIOSTOP, а після цього обробити зашпатлёванние ділянки ґрунтовкою KOLORIT SILANIT.

Тепер поверхня готова до нанесення фарб LEGENDA, DYNASTY, IDOL або HISTORY ТМ KOLORIT.

РЕМОНТНЕ ФАРБУВАННЯ ВАПНЯНОЇ «ПОБІЛКИ»

Змочіть поверхню, почекайте приблизно 10 хвилин. Постарайтеся максимально видалити старе покриття за допомогою шпателя.

Щоб вирівняти нерівності, візьміть акрилову шпаклівку (наприклад, Presto ТМ Tikkurila), потім відшліфуйте поверхню і видаліть пил.

Для зміцнення поверхні нанесіть адгезионную ґрунтовку Otex TM Tikkurila. Перед використанням розбавте її на 30-40% уайт-спіритом 1050 ТМ Tikkurila. Через 24 години наносите фарбу.

Порада:перед застосуванням продуктів обов’язково ознайомтесь з інструкцією по їх використанню.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся за консультацією до наших технічних фахівців, залишайте свої питання на форумі або пишіть нам в FaceBook