Продукція ПФ-115

ПФ-115 Фото № 1

ПФ-115

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Універсальна алкідна емаль.

Призначена для фарбування металевих, дерев’яних (віконні рами, двері, ДСП) та оштукатурених поверхонь усередині та зовні приміщень.

Не застосовується для фарбування підлоги.

 • Властивості

  Яскраві та насичені кольори, високоглянцева, довговічність покриття до 5 років.

  Витрати на один шар

  3,5–11 м²/кг залежно від кольору.

  Час висихання

  При t (+20±2)°С та відносній вологості повітря (65±5)% — 24 години. Увага! При зниженні температури та збільшенні відносної вологості повітря тривалість висихання може збільшуватися.

  Розчинник

  Уайт-спірит

  Склад

  Алкідний лак, розчинник, пігменти, наповнювачі та функціональні добавки.

  Зберігання та транспортування

  Транспортувати та переносити в щільно зачиненій тарі. Зберігати в щільно зачиненій тарі, оберігаючи від вологи та дії прямого сонячного проміння, подалі від джерел опалення. У разі зберігання емалі при низькій температурі перед застосуванням витримати її при температурі (+20±2)°С протягом 24 годин та ретельно перемішати.

  Строк придатності

  24 месяці.

 • Підготування основи

  Поверхню очистити від продуктів корозії, пилу, старої відлущеної фарби, олійних та інших забруднень, висушити. Металеві поверхні знежирити «Ацетоном» або «Розчинником 646» та заґрунтувати антикорозійною ґрунтівкою ГФ-021 KOLORIT. Пористі оштукатурені поверхні всередині приміщень заґрунтувати розбавленою (не більше 10% від маси) емаллю.

  Виконання робіт

  Перед використанням емаль ретельно перемішати, при потребі розбавити уайт-спіритом у кількості не більше 10% від маси емалі. Нанести на підготовлену поверхню методом розпилення, пензлем або валиком (велюровим або хутряним стриженим синтетичним) у 2 шари. Фарбувальні роботи проводити при температурі не нижче +5°С та відносній вологості повітря менше 80%. Після закінчення робіт інструменти очистити уайт-спіритом або сольвентом.

  Запобіжні заходи

  При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення необхідно ретельно провітрювати приміщення. Уникати потрапляння на шкіру та в очі. При потраплянні в очі необхідно негайно промити їх водою та звернутися по медичну допомогу. Для захисту рук застосовувати спеціальні запобіжні рукавиці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Після використання тару необхідно щільно закрити та вивезти на побутове звалище.

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “ПФ-115”

  Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *