“ФАРБИ КОЛОРИТ”- ПАРТНЕР ПРОЕКТУ “НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР SINIAT”

8 листопада 2016 року на базі Броварського професійно ліцею відбулося відкриття навчального центру Siniat, в якому компанія “Фарби Колорит” виступила партнером.

Siniat

Навчальний центр Сініат

Навчальний центр Siniat – це приклад нової тенденція співпраці професійних навчальних закладів і підприємств будівельної сфери, які спільними зусиллями готують практичний навчальний клас, обладнаний таким чином, щоб студенти могли легко навчатися профільному ремеслу.

Навчальний центр, організований компанією Siniat дозволяє практикувати навички монтажу гіпсокартонних конструкцій, освоювати штукатурні та малярні роботи.

в кулуарах

Поряд з “Фарби Колорит” партнерами проекту стали такі компанії як Ursa, Bosch, Stanley, Hardex. Представники всіх компаній тримали слово на урочистій церемонії відкриття. Від компанії “Фарби Колорит” виступив Генеральний директор Мауно Нурм.

Мауно Нурм

Захід зібрав представників Міністества освіти, професійних училищ Харкова, Одеси, Чернігова, Черкас, Хмельницького, Запоріжжя. Педагоги одностайно відзначили перспективу навчальних проектів такого формату як з точки зору навчання студентів, так і для розвитку будівельного бізнесу країни.

 

Для нас цей захід становить інтерес, тому ми отримуємо можливість спілкування як з майбутніми малярами, навчаючи їх правильній роботі з фарбою, прищеплюючи культуру користування якісними матеріалами та інструментами. Також Навчальний центр Siniat буде використовуватися як база для підвищення кваліфікації вже працюючих малярів, проведення майстер-класів, навчань, презентацій.