ЗАТИШОК «SOBI CLUB» І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ TIKKURILA

У сосновому бору на березі Дніпра розташувався заміський готельно-розважальний комплекс «Sobi Club». Територія і природа, екологія і чистота, гастрономія і розваги все це пропонує «Sobi Club» своїм гостям.

На території комплексу розташувалися затишні дерев’яні альтанки для відпочинку на природі. А для естетичного вигляду і збереження деревини вони оброблені морилкою Tikkurila Pinjacolor і захисним складом Tikkurila Pinja Wood Stain.

Дерев’яні елементи фасаду мангального будиночка були покриті матеріалами серії Tikkurila Valtti – безбарвним грунтовочним антисептиком, який уповільнює проникнення вологи і утворення цвілі, і водорозчинною фасадною лазуррю на основі натурального масла, яка забезпечує захист деревини від атмосферних навантажень і надає колір.

Дерев’яні панелі усередині гостьових будиночків покрили безпечним для здоров’я акрилатним лаком Tikkurila Paneeli-Assa, який захищає стіни від механічних пошкоджень і підкреслює колір дерева, зберігаючи його первісну природну красу.

Крім того, «Sobi Club» пропонує своїм гостям розміщення в затишних номерах нового готелю.

Сучасний дизайн і оригінальні колірні рішення досягалися дизайнерами за допомогою Tikkurila Harmony – інтер’єрної фарби високої якості для фарбування стін і стель.

Tikkurila Harmony створює м’яку бархатисту поверхню, дуже приємну на дотик. Таку фарбу можна сміливо використовувати при створенні будь-якого інтер’єру, як простого, так і багато декорованого. Але найголовніше, Harmony відноситься до вищого класу емісії будівельних матеріалів М1 і практично не виділяє в навколишнє середовище шкідливих речовин, а тому безпечна для здоров’я і може використовуватися навіть в дитячій кімнаті.

Бажаємо «Sobi Club» процвітання, а гостям приємного відпочинку в екологічній атмосфері.