ШПАЛЕРИ ШОВКОГРАФІЯ: ТЕХНІКА ФАРБУВАННЯ

Ви нарешті все-таки зважилися оновити дизайн квартири, вирішили навіть зробити косметичний ремонт? Оновлення стін є важливим, важким, але дуже цікавим процесом. Спочатку, звичайно ж, слід точно вирішити що ж саме ви хочете зробити зі своїми стінами, потім слід підібрати оздоблювальний матеріал і вирішити в яких колірних рішеннях будуть виконані ваші оновлені стіни.

Якщо в якості оздоблювальних матеріалів для стін були обраний шпалери, складнощі на цьому етапі не закінчуються, адже в магазинах в наш час представлена ​​величезна кількість найрізноманітніших видів шпалер. Є звичайні паперові шпалери, а є вінілові миються, які можна поклеїти навіть у кухні. Серед шпалер можна вибрати не тільки красиві і стильні, але і практичні і довговічні.

Шпалери шовкографія мають важливі показники довговічності і дуже ефектного зовнішнього вигляду. Ці шпалери по суті є різновидом вінілових шпалер. Клеїти їх на стни нескладно. Виготовлені шпалери шовкографія на основі вінілізірованная паперу, яка в процесі виготовлення забарвлюється за досить складною технологією. За допомогою методу гарячого тиснення на основу наносять полівінілхлорид з вкрапленнями шовкових або штучних ниток, а потім проводиться і саме тиснення під високим тиском.

Шелкографические шпалери мають два шари: нижній паперовий або флізеліновий (необхідний для міцності поклейки матеріалу на поверхню), верхній шар виконаний з вінілу з вкрапленнями шовкових ниток, може бути гладкий або рельєфний.

Шовкографія в інтер’єрі на стіні виглядає прекрасно! Дуже часто такі шпалери йдуть з квітковими малюнками та орнаментами, імітуючи справжню шовкову тканину. Насправді шпалери виглядають настільки реалістично, що здається – на стіні висить справжня шовкова тканина. Шпалери шовкографія відносно дорогі, але вони створюють неповторний шикарний інтер’єр. Такі шпалери прекрасно підходять для використання в будь-якій кімнаті квартири. Відмінний ефект дорожнечі їм надають також шовковистість і м’який блиск поверхні.

Відмінні особливості шовкографії
Вони дуже міцні завдяки знаходиться в їх основі вінілу.
Вони зносостійкі і довговічні.
Вони стійкі до впливу сонячних променів.
Рулони дуже широкі, що полегшить процес поклейки шпалер

При бажанні шелкографические шпалери можна пофарбувати. Зазвичай фарбування таких шпалер виробляють акриловою фарбою на латексній основі, в два шари. Прелварітельно поверхню обов’язково потрібно очистити від пилу і бруду, павутини, потім знежирити найпроблемніші місця (розетки, вимикачі тощо), а вже потім фарбувати.

Але попередньо слід спробувати протестувати забарвлення шпалер на маленькому невидимій ділянці для того, щоб переконатися, що фарбування не знищить шпалери і не доведеться робити ремонт заново. Проконсултіруйтесь з фахівцями в будівельних магазинах, які скажуть вам точно які шпалери і якою фарбою можна фарбувати, щоб уникнути неприємних ситуацій при ремонті.