Наші нагороди

БРЕНД РОКУ

Ось уже кілька років поспіль споживачі стабільно віддають перевагу продукції ТМ Kolorit. Ми пишаємося званням «Бренд року» і гарантуємо високу якість нашої продукції.

ЗОЛОТИЙ СИМВОЛ ЯКОСТІ НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

26 червня 2017 року компанія «Фарби Колорит» за виробництво високоякісної, конкурентоспроможної продукції ТМ Kolorit отримала нагороду «Золотий символ якості національних товарів та послуг»

reward image

ЛІДЕР РОКУ 2017

Компанія «Фарби Колорит» стала призером національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2017» і увійшла в ТОП 20 підприємств України за результатами загальнодержавного економічного ранжирування суб'єктів господарювання за класом ведення економічної діяльності «Виробництво фарб, лаків і подібної продукції»

reward image

ВИБІР УКРАЇНИ 2018

Це незалежна національна бізнес нагорода, метою якої є визначення кращих товарів і послуг в різних класифікаціях видів економічної діяльності та подальша їх популяризація на українському ринку.

Метод оцінки ґрунтувався на підсумовуванні ключових економічних показників компанії і оцінки якості товарів і послуг, що включає в себе думку експертної ради, результати всеукраїнського маркетингового дослідження, опитування оргкомітету, опитування високого журі, опитування представників рекламних агентств.

reward image

Компанія "Фарби Колорит" лауреат премії "Європейський знак якості"

На початку 2019 року на підставі рішення Номінаційного комітету Європейської Бізнес Асамблеї (м Оксфорд, Великобританія) за досягнення високої якості продукції та послуг відповідно до європейських стандартів компанії «Барви Колорит» присуджена Міжнародна нагорода «Європейська якість». Міжнародний знак якості «Європейська якість» (International award «European Quality») підкреслює визнання досягнень кращих компаній, потенціал яких дозволяє компаніям йти одним шляхом з європейськими лідерами бізнесу.

reward image