Про компанію

НАШІ ПРИНЦИПИ:

МИ вдосконалюємося!

Бренд Kolorit має тісні виробничі зв’язки з компанією Tikkurila Group. Це дозволяє безперервно переймати досвід провідного виробника лакофарбових матеріалів в усьому світі і впроваджувати його у виробництво в Україні, стежити за всіма новинками і активно брати участь в розробці сучасних продуктів.

МИ піклуємося!

Уважно стежимо за тенденціями в екологічну безпеку продукції, щоб захистити Вас від згубного впливу шкідливих речовин. Наша продукція має екологічний сертифікат відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14024, що підтверджує її поліпшені характеристики щодо впливу на навколишнє середовище і здоров’я людини. Ми ретельно відбираємо сировину, яке потім включається до складу фарби. Наша продукція не містить: важкі метали, феноли, алкілфенолетоксілати.

Ми спілкуємося!

Кращі технічні фахівці компанії працюють на гарячій лінії, щоб надати відповіді на питання споживачів. У нас є форум на якому ми обговорюємо проблеми і допомагаємо давати рішення.

МИ ДОПОМАГАЄМО!

Від імені адміністрації Національного дендропарку “Софіївка” НАН України дякуємо Вам за спонсорську допомогу, яка була вкрай необхідною і корисною. Зі свого боку запрошуємо Вас відвідати “Софіївку” в будь-який зручний для Вас час

З повагою і побажанням успіхів
Директор Національного дендропарку “Софіївка”
НАН України, чл.-кол. НАН України І.С.Косіенко