Продукція ULTRAWHITE

ULTRAWHITE Фото № 1

ULTRAWHITE

certificate image
certificate image
certificate image
certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

  • Підвищена ступінь білизни
  • Не крейдує
  • Висока покривна та заповнююча здатність
  • Екологічно чиста та безпечна для здоров’я

  Глибокоматова водно-дисперсійна фарба з підвищеною білизною на акрилатній основі для внутрішніх робіт.

  Призначена для фарбування всередині приміщень, оштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревоволокнистих, деревостружкових плит і поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійної фарбою.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного полімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками

  Витрата на 1 шар

  На вбираючі поверхні - 185-215 г / м2, на невбираючі поверхні - 150-165 г / м2

  Сухий залишок

  бл. 57 %

  Густина

  бл. 1,53 кг / л

  Розріджувач

  Вода

  Спосіб нанесення

  Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018 "- 0,023". Допускається розбавляти до 10% за об'ємом.

  Час висихання при 23ºС і відносній вологості 50%

  Від пилу - 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 1-2 години. Час висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів.

  Блиск

  Матовий (ДСТУ EN 13300: 2012).

  Колір

  Білий.

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до +80 ºС

  Зберігання

  Не допускати заморожування фарби!

  Тара

  1,45 кг, 4,3 кг, 7,2 кг, 14,5 кг.

 • Умови при фарбуванні

  фарбовна поверхня повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути в межах від + 5 °С до + 28° С; відносна вологість повітря не більше 80%.

  Попередня підготовка

  Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються; очистити від бруду, пилу, плісняви. Тверді глянцеві поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. За необхідності, нерівності поверхні вирівняти відповідною за складом шпаклівкою, після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Неміцні, крихкі, крейдянисті основи, а також основи з неоднорідним вологовбиранням слід зміцнити засобом KOLORIT GRUNT.

  Пофарбування

  Фарбу ретельно розмішати перед застосуванням. Для нанесення першого шару за необхідності розбавити водою (не більше 10%). Рекомендується наносити в 2 шари валиком, пензлем або розпиленням. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць.

  Очищення інструментів

  Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом і миючим засобом.

  Догляд

  Із свежопофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом декількох тижнів, тому що за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. При необхідності не раніше, ніж через місяць після фарбування, поверхню очистити за допомогою сухої м’якої тканини або губки.

  Охорона праці

  Фарба не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичною та пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фарбу виданий висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища
  Не виливати у каналізаційні стоки, водойма або на грунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.
 • Фарба є нетоксичного та пожежобезпечною, не містить органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксілата і аміаку. Зміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42 / ЄС (<30 г/л). Фарба відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Екологічні Критерії оцінювання життєвого циклу», котрі розроблені відповідно до ДСТУ ISO 14024: 2002 (ISO 14024: 1998, IDT).
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “ULTRAWHITE”

  Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *