НАГРАДА “ЗОЛОТОЙ СИМВОЛ КАЧЕСТВА

26 червня 2017 року відбувся урочистий прийом Президії Асамблеї ділових кіл України, приуроченого Дню Конституції України, в рамках якого були відзначені видатні діячі бізнесу, науки і культури України.

Компанія «Фарби Колорит» за виробництво високоякісної, конкурентоспроможної продукції ТМ Kolorit отримала нагороду «Золотий символ якості національних товарів та послуг».

Асамблея ділових кіл (АДК) – міжнародна громадська організація провідних промисловців, бізнесменів, діячів освіти, науки і культури, журналістів. Заснована I Конгресом ділових, наукових і творчих кіл України в грудні 1998 року. Підтримана Президентом і Урядом України. У 2003-му, після підписання в Лондоні Хартії про співпрацю з Європейською Бізнес Асамблеєю (Великобританія), Асамблея ділових кіл отримала статус «міжнародної».

«Золотий символ якості національний товарів і послуг» є державною нагородою, була затверджена Постановою Х Конгресу ділових, наукових і творчих спілок України від 25.03.2008 року, зареєстрована в державних органах за № 96323 від 10.09.2008 року та рекомендована до використання в промислово товарному виробництві і сфері послуг з наданням права маркування продукції та використання в рекламних цілях.

Переможці визначаються шляхом комплексного дослідження товарів і послуг, що включає експертну оцінку, анкетування споживачів, а також аналіз статистичних даних діяльності підприємства.

Вітаємо всіх з черговою перемогою !!!