НА ЧОМУ МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ПРИ РЕМОНТІ СПАЛЬНІ

Як правило, спальня – це та частина квартири, куди сторонні рідко заходять. З одного боку, & nbsp; дорогий ремонт можна і не робити, але з іншого боку спальня – це царство спокою і, звичайно ж, його потрібно зробити більш комфортним. У цій статті ми розповімо Вам, на чому можна заощадити при ремонті спальні.

ВІДМОВТЕСЯ ВІД ІДЕАЛЬНО РІВНИХ СТІН

Не завжди було модно вирівнювати стіни. Раніше стіни обробляли фарбою або шпалерами без всякого вирівнювання. Як не дивно, ця тенденція знову входить в моду. Стіни у вигляді мазанки нагадує про щось умиротвореному, наприклад, про бунгало на березі теплого моря, де було проведено відмінний відпустку. Для досягнення ефекту нерівних стін потрібно гарненько прошпаклевать стіни і пофарбувати їх.

Якщо замість фарбування стін Ви виберете поклейку шпалер, пам’ятайте про одне правило – & nbsp; поверхня повинна бути не надто горбистої. Шпалери краще вибрати з дрібним малюнком – це & nbsp; допоможе приховати невеликі нерівності.

На чому можна заощадити при ремонті спальні

ВІДМОВТЕСЯ ВІД ПІДВІСНИХ І НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Якщо Вам хтось скаже, що різнорівнева стеля в спальні виглядає дуже красиво, він, звичайно, буде прав. Але така конструкція коштує чимало грошей і для її установки піде багато часу і сил. Для економічного ремонту стелі в спальні найкраще підійде звичайна фарбування стелі. Тим більше, що при фарбуванні висота стелі залишається максимальною. До того ж, стелю завжди можна перефарбувати.

На чому можна заощадити при ремонті спальні

ПІДЛОГА

Ламінат в наші дні коштує дешевше, ніж деякі види ковроліну. Для економії коштів це красиве і одночасно швидке рішення. Але якщо Ви все-таки хочете покласти на підлогу ковролін, заощадити можна купивши залишки на натуральній джутовій основі. Як правило, такі залишки продають зі знижкою.

Цікавим і не дуже дорогим рішенням є використання дошки для підлоги з масиву дерева хвойних порід. Ці дошки можна пофарбувати в такі популярні кольори як білий, чорний або в якісь постільні відтінки в залежності від загальної колірної гами в спальні.

Але найдемократичнішим варіантом для підлоги в спальні залишається лінолеум.

На чому можна заощадити при ремонті спальні

ШУКАЙТЕ АЛЬТЕРНАТИВУ ДОРОГИХ МЕБЛІВ

Не дивлячись на те, що ліжко є невід’ємною частиною спальні, вона може мати не зовсім той вид, до якого звикли багато. Сьогодні в моді саморобні конструкції з палет і високого матраца. Такі ліжка відмінно вписуватися в обстановку в скандинавському стилі, добре виглядають в кантрі-оточенні.

Великі громіздкі шафи можна відмінно замінити, поставивши відкриті штанги на коліщатках.

Замість звичайних дзеркал дизайнери радять використовувати похилі дзеркала. Вони заломлюють перспективу, вдало відбивають світло і роблять простір спальні цікавішим.

Як бачите, навіть роблячи ремонт, можна знайти способи заощадити, при цьому отримавши стильний і сучасний інтер’єр.

На чому можна заощадити при ремонті спальні