Мережа Сolor Studio Tikkurila поповнилася трьома новими магазинами

З радістю повідомляємо, що наша мережа монобрендових магазинів Color Studio Tikkurila поповнилася трьома новими магазинами – в м.Хмельницькому, а також в м Київ в торгових центрах «4room» і «Аракс».

Сеть Сolor Studio Tikkurila пополнилась тремя новыми магазинами фото-1

Як і у всій мережі Color Studio Tikkurila, в нових магазинах витримані європейські стандарти обслуговування клієнтів і якості продукції.
Тут кожен покупець зможе знайти комплексне рішення для захисту поверхонь як побутового, так і промислового призначення з асортименту торгових маток Tikkurila, Kolorit, Vivacolor. Співробітники студії проведуть професійну консультацію по підбору матеріалу. Можливий безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт для оцінки підготовки поверхні, а також ведення технологічного нагляду за виконанням робіт. Фарби та лаки, представлені в студії, тонуються на професійному обладнанні по системі Tikkurila.

Сеть Сolor Studio Tikkurila пополнилась тремя новыми магазинами фото-6
Сеть Сolor Studio Tikkurila пополнилась тремя новыми магазинами фото-7

Крім того, тут представлений повний асортимент шведського малярного інструменту ТМ Anza і всесвітньо відомих малярських стрічок ТМ tesa. Професійні малярі, безумовно, оцінять зручність роботи з даними інструментами.

Сеть Сolor Studio Tikkurila пополнилась тремя новыми магазинами фото-11

Ми знаємо, як важлива в ремонті швидкість, тому готові доставити ваші покупки максимально оперативно і абсолютно безкоштовно!

Приходьте в Color Studio Tikkurila та оцініть всі переваги співпраці з командою професіоналів!
м.Хмельницький, вул. Зарічанська 3/1
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6, ТЦ 4room, -1 поверх
м Київ, Кільцева дорога, 110, ТЦ Аракс, 2 поверх