МАЛОГАБАРИТНА КВАРТИРА? НЕ ПРОБЛЕМА!

Вам набридло нудитися в малогабаритній однокімнатній квартирі? Розширте її за допомогою продуманого дизайну! Є дієві способи, які допоможуть вам знайти компроміс між функціональністю і затишком, поліпшити ергономіку приміщення, трансформувати існуючу планування в більш зручну.

При новому облаштуванні квартири потрібно залишатися реалістом і розуміти, що значно збільшити простір не вийде . Але уникнути дефіциту площі і домогтися кількох додаткових метрів – цілком реально. Погодьтеся, для невеликої квартири і цього достатньо, адже на рахунку кожен сантиметр!

Заощадити додатковий простір допоможуть такі стилі, як мінімалізм, фьюжн, лофт і скандинавський. Від бароко і інших «пишних» оформлень краще відмовитися. Якщо ви хочете візуально збільшити простір в своєму будинку, позбудьтеся від усього зайвого, віддайте свою перевагу інтер’єру з переважанням теплих і світлих відтінків, додайте в інтер’єр дзеркала.

Існує маса варіантів того, як звільнити місце в однокімнатній квартирі. Експериментуйте, і ви знайдете оптимальне рішення.