КРАЩА ФАРБА ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБІТ

Дерево є чудовим матеріалом для будівництва будинків. Це зручний в будівництві і екологічно чистий матеріал. У нього природна краса, яка подобається багатьом і чудово вписується в навколишній ландшафт. Якщо дерев’яні стіни не обробити спеціальними захисними складами, то вже через кілька років поверхня потемніє, покриється тріщинами, цвіллю або мохом. Будь зовнішні дерев’яні поверхні необхідно захистити від різних атмосферних впливів, а зробити це можна за допомогою спеціальних лаків, фарб і захисних масел. Лаки і масла для дерева захищають структуру дерева, залишаючи видимим його натуральний малюнок і колір.

При бажанні змінити колір покриття або в разі потемніння деревини, можна використовувати фарбу будь-якого кольору. Використовується в цих цілях фасадна фарба для дерева. Така фарба повинна захищати поверхню від появи цвілі, також вона повинна не давати комахою псувати деревину. Високоякісні фарби є стійкими до впливів сонячного світла. Покриття має прослужити не менше 5 років. Однак потім фарбу потрібно буде оновити згідно її інструкціям по застосуванню.

Перед процесом фарбування зовнішніх дерев’яних поверхонь їх попередньо слід обов’язково обробити спеціальною антисептичної просоченням і потім заґрунтувати. На оброблену таким чином поверхню фарба ляже набагато рівніше і протримається без відшарувань і лущення набагато довше.

Кількість фарби, який необхідно для фарбування будинку, паркану, воріт або який-небудь іншій поверхні, розраховується досить просто. Для цього необхідно знати покриваність фарби, тобто її витрата на 1 квадратний метр. Тепер слід загальну площу фарбується помножити на покриваність і на 2 або 3 (тобто, на кількість шарів, якими будете покривати будинок).

Краще, звичайно ж купувати фарбу з невеликим запасом, так як через кілька років вже може виникнути потреба деякі ділянки підфарбувати. А всім відомо, що один і той же колір фарби в різних партіях може дещо відрізнятися між собою.

Всі фасадні фарби умовно можна розділити на 3 основні групи залежно від їх основи: акрилові, алкідні, олійні.

Наприклад, акрилові фарби сьогодні дуже популярні практично в усьому світі. Адже у даного покриття дуже багато переваг. Серед них варто відзначити, що ця фарба екологічно чиста, її основою є вода, зі связющімі акрилатами. Дане покриття ще користується популярністю тому, що практично не має запаху, вона дозволяє дереву дихати, завдяки чому воно довше зберігається практично в первинному вигляді. А ще акрилова фарба захищає поверхню від вологи, стійко навіть до морозів, а її колір зберігається яскравим багато років.

Крім всіх перерахованих вище переваг є ще одне: акрилові покриття відмінно змішуються між собою, завдяки змішуванню кількох кольорів можна отримати саме той відтінок, який необхідний саме вам!