Компанія “Фарби Колорит” лауреат премії “Європейський знак якості”

Ради вам повідомити, що на підставі рішення Номінаційного комітету Європейської Бізнес Асамблеї (м Оксфорд, Великобританія) за досягнення високої якості продукції та послуг відповідно до європейських стандартів компанії «Барви Колорит» присуджена Міжнародна нагорода «Європейська якість».

КОМПАНІЯ ФАРБИ КОЛОРИТ ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗНАК ЯКОСТІ КОМПАНІЯ ФАРБИ КОЛОРИТ ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗНАК ЯКОСТІ

Міжнародний знак якості «Європейська якість» (International award «European Quality») підкреслює визнання досягнень кращих компаній, потенціал яких дозволяє компаніям йти одним шляхом з європейськими лідерами бізнесу.

Для нашої компанії це означає визнання того, що ми представляємо продукцію бездоганної якості відповідно до міжнародних стандартів і формуємо конкурентоспроможність України на світовому рівні. Міжнародний знак якості «Європейська якість» є важливим інструментом в стратегіях вдосконалення якості, підвищення конкурентоспроможності та продуктивності.

Дякуємо нашим споживачів за довіру !! Віримо, що ця нагорода відкриє перспективу нових можливостей, інформативно сконцентрує наш потенціал і конкурентні переваги, стане впливовим інструментом утвердження компанії як надійного партнера!