КОЛОРИТНИЙ ДЕНЬ АРХИТЕКТОРА УКРАЇНИ

27 червня в садовому центрі «Белгравія» архітектори і дизайнери, декоратори і художники, блогери та журналісти зібралися на пікнік, для неординарного проведення часу і святкування Дня архітектури України. Професійне свято українських зодчих в нашій країні щорічно відзначається 1-го липня, тому легкі закуски, фрукти, овочі і літні напої на свіжому повітрі в цей день стали відмінним стартом для низки тематичних вечірок. Організаторами виступили – Рекламне агентство «Тиша» і журнал Domus Design. Захід порадувало своєю атмосферою: жива музика, зокрема чарівні звуки арфи, інтерактивні фотозоні, в рамках флористичного майстер-класу дівчата плели вінки, які віддають перевагу активний проведення часу чоловіки грали в фрісбі. Для бажаючих відпочити, була облаштована зона комфорту в тіні.

А вже 6 липня журнал «Дім та інтер’єр» організував святкування Дня архітектора. Захід проходив в дуже красивому і атмосферному місці – на даху Royal Tower. Спікерами заходу були переможці конкурсу Інтер’єр року і провідні дизайнери країни, які виступали з презентаціями своїх об’єктів.

Компанія «Фарби Колорит» традиційно виступає партнером на подібних зустрічах з проектом Color Studio Tikkurila. Були організовані інтерактивні зони, де кожен міг проявити свою творчість, вносячи свої штрихи в перетворення інтер’єру. Гості розфарбовували декоративні стенди матеріалами ТМ Tikkurila: Helmi 30, Vinha, Unica Akva Lakka, Harmony і Joker за допомогою професійних інструментів ТМ Anza.